Zamknij

Agata Kulesza: Mąż odgrażał się odcięciem głowy? [NOWE FAKTY]

Maciej Friedrich
12.03.2019 10:18
Agata Kulesza: Mąż odgrażał się odcięciem głowy? [NOWE FAKTY]
fot. Instagram:@tvp.info

Pojawiły się nowe fakty w sprawie rozwodowej Agaty Kuleszy i Marcina F. Według opinii psychiatrycznej mąż miał wielokrotnie grozić aktorce, zachowywać się ekstrawagancko i agresywnie. 

Agata Kulesza, jedna z gwiazd „Zimnej wojny”, wydawała się spełnioną żoną, a jej związek z operatorem Marcinem F. uznawany był za zgodny. Okazało się jednak, że para borykała się z poważnymi problemami. W rozmowie z „Super Expressem” przedstawiciel Sądu Okręgowego w Warszawie miał potwierdzić, że każde z małżonków złożyło pozew o rozwód z orzeczeniem o winie. Kulesza miała wnioskować o założenie Niebieskiej Karty, tymczasem mąż uznał, że to on był ofiarą molestowania moralnego

– Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – opowiadał dziennikowi Marcin F.

Operator miał odesłać dziennikarzy „Super Expressu” do dokumentów, które opublikował w sieci, w tym między innymi opinii sądowo-psychiatrycznej oraz wezwania w sprawie otwarcia Niebieskiej Karty. Nie stawiają one jednak męża Agaty Kuleszy w zbyt dobrym świetle. 

Agata Kulesza zastraszana przez męża?

Według informacji, do jakich dotarł „Super Express”, Marcin F. miał grozić żonie między innymi odcięciem głowy i zachowywać się osobliwie. 

„Z wywiadu zebranego w trakcie hospitalizacji od żony pacjenta wynikało, że od 4-ech lat narastały trudności w relacjach między nimi […] Zauważyła, że nasilają się zbyt ekstrawaganckie, dziwaczne zachowania – zbyt ekspansywny […], często reagujący nadmierną agresją słowną” – czytamy w opinii biegłego z zakresu psychiatrii. „Niedostosowany – […] flirtował z kobietami na portalach [...]. Wobec żony wielokrotnie wypowiadał się agresywnie odgrażając się odcięciem głowy” – takie stwierdzenia miały znaleźć się w opinii biegłego psychiatry. 

Agata Kulesza do tej pory nie zdecydowała się na komentarz w sprawie tych doniesień. 

RadioZET.pl/MF