Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Kulesza nie przyszła na rozprawę rozwodową. Co się stało?

16.04.2019 11:42

Agata Kulesza i Marcin F. złożyli pozwy rozwodowe z orzeczeniem o winie przeciwnej strony. 15 kwietnia przesłuchano pierwszych świadków. Kulesza, która oskarżyła męża o stosowanie przemocy, nie pojawiła się w sądzie.

Agata Kulesza nie przyszła na rozprawę rozwodową. Co się stało? fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agata Kulesza nie może narzekać na swoje życie zawodowe. Jest jedną z gwiazd uznanej na całym świecie „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego, w 2018 roku zagrała również główną rolę w serialu „Pułapka”. Niestety sukcesy aktorskie nie idą w parze z udanym życiem rodzinnym. W marcu 2019 roku pojawiła się informacja, że trzykrotna zdobywczyni Złotego Orła złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie Marcina F. Para zaczęła się spotykać w 2006 roku, ale na ślub zdecydowała się dopiero 10 lat później. Mają również córkę Mariannę.

Aktorka miała poprosić o założenie Niebieskiej Karty, a „Super Express” informował, że F. miał stosować wobec żony przemoc psychiczną, między innymi grozić Kuleszy odcięciem głowy. Mężczyzna zareagował, domagając się uznania winy żony. W poniedziałek, 15 kwietnia odbyła się rozprawa, na której przesłuchano pierwszych świadków: córkę małżonków Mariannę oraz ich przyjaciółkę, aktorkę Agnieszkę Suchorę, znaną między innymi z „Pierwszej miłości”. Jak informuje „Super Express”, na sali sądowej zabrakło samej Kuleszy.

Agata Kulesza nie pojawiła się na rozprawie rozwodowej fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Agata Kulesza nie przyszła na swoją sprawę rozwodową

Pełnomocnik aktorki zapytany przez dziennikarzy o powód jej nieobecności odpowiedział:

– To są sprawy prywatne i pani Agata konsekwentnie nie będzie tego komentowała. Nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Znajoma Marcina F. miała jednak stwierdzić, że Kulesza „bała się spojrzeć prawdzie w oczy”. Kobiety wezwane w charakterze świadków miały z kolei opuszczać salę mocno zdenerwowane. Mąż gwiazdy wydawał się bardzo zadowolony z obrotu spraw.

– Muszę wysłać Suchorze wiadomość z podziękowaniami [...] Jestem wolny od lutego 2018 roku. Wtedy rozwiązałem swoje małżeństwo – podsumował i, jak informuje „Super Express”, udał się z przyjaciółką do baru.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń