Zamknij

Agata Kulesza nie przyszła na rozprawę rozwodową. Co się stało?

Maciej Friedrich
16.04.2019 11:42
Agata Kulesza nie przyszła na rozprawę rozwodową. Co się stało?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agata Kulesza i Marcin F. złożyli pozwy rozwodowe z orzeczeniem o winie przeciwnej strony. 15 kwietnia przesłuchano pierwszych świadków. Kulesza, która oskarżyła męża o stosowanie przemocy, nie pojawiła się w sądzie.

Agata Kulesza nie może narzekać na swoje życie zawodowe. Jest jedną z gwiazd uznanej na całym świecie „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego, w 2018 roku zagrała również główną rolę w serialu „Pułapka”. Niestety sukcesy aktorskie nie idą w parze z udanym życiem rodzinnym. W marcu 2019 roku pojawiła się informacja, że trzykrotna zdobywczyni Złotego Orła złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie Marcina F. Para zaczęła się spotykać w 2006 roku, ale na ślub zdecydowała się dopiero 10 lat później. Mają również córkę Mariannę.

Aktorka miała poprosić o założenie Niebieskiej Karty, a „Super Express” informował, że F. miał stosować wobec żony przemoc psychiczną, między innymi grozić Kuleszy odcięciem głowy. Mężczyzna zareagował, domagając się uznania winy żony. W poniedziałek, 15 kwietnia odbyła się rozprawa, na której przesłuchano pierwszych świadków: córkę małżonków Mariannę oraz ich przyjaciółkę, aktorkę Agnieszkę Suchorę, znaną między innymi z „Pierwszej miłości”. Jak informuje „Super Express”, na sali sądowej zabrakło samej Kuleszy.

Agata Kulesza nie pojawiła się na rozprawie rozwodowej
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Agata Kulesza nie przyszła na swoją sprawę rozwodową

Pełnomocnik aktorki zapytany przez dziennikarzy o powód jej nieobecności odpowiedział:

– To są sprawy prywatne i pani Agata konsekwentnie nie będzie tego komentowała. Nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Znajoma Marcina F. miała jednak stwierdzić, że Kulesza „bała się spojrzeć prawdzie w oczy”. Kobiety wezwane w charakterze świadków miały z kolei opuszczać salę mocno zdenerwowane. Mąż gwiazdy wydawał się bardzo zadowolony z obrotu spraw.

– Muszę wysłać Suchorze wiadomość z podziękowaniami [...] Jestem wolny od lutego 2018 roku. Wtedy rozwiązałem swoje małżeństwo – podsumował i, jak informuje „Super Express”, udał się z przyjaciółką do baru.

RadioZET.pl/se.pl/MF