Zamknij

Agata Młynarska broni Qczaja po odważnym wyznaniu trenera. Zaapelowała o tolerancję [WIDEO]

Maciej Friedrich
03.03.2020 15:34
Agata Młynarska broni Qczaja po odważnym wyznaniu trenera. Zaapelowała o tolerancję [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Qczaj, znany widzom z występów w 9. edycji "Tańca z gwiazdami" wyznał, że w dzieciństwie był wykorzystany seksualnie. O dziwo część internautów skrytykowała szczerość celebryty. Po jego stronie stanęła między innymi Agata Młynarska, która opublikowała w sieci emocjonalny wpis.

Daniel Kuczaj, lepiej znany fanom jako Qczaj, to jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Sławę przyniosła mu działalność w serwisie YouTube. Daniel zachęca polaków do ćwiczeń w luźny sposób, a fani pokochali go między innymi za poczucie humoru. Mogliśmy oglądać go na parkiecie 9. edycji "Tańca z gwiazdami".

Niestety, okazuje się, że życie Qczaja nie zawsze było usłane różami. 2 marca trener opublikował wstrząsający post, w którym wyznał, że w dzieciństwie był wykorzystywany seksualnie przez przyjaciela rodziny. Musiał także zmagać się z hejtem rówieśników, którzy szydzili z jego orientacji seksualnej. W efekcie Qczaj zmagał się z myślami samobójczymi.

Pod postem Kuczaja pojawiły się liczne komentarze z wyrazami wsparcia, choć nie zabrakło głosów osób, które uznały szczere wyznanie Daniela za sposób na "wybicie się". Stronę celebryty wzięła dziennikarka Agata Młynarska, która w mocnych słowach zaapelowała do internautów.

Agata Młynarska broni Qczaja. Opublikowała archiwalne nagranie

Na profilu Agaty Młynarskiej na Instagramie pojawiło się archiwalne nagranie, na którym Qczaj opowiada o ważnych dla niego osobach. Dziennikarka dołączyła do niego emocjonalny wpis.

- Nie ma zgody na segregację ludzi, nie ma zgody na przemoc, poniżenie i wykluczenie ze względu na orientację seksualną, religię, kolor skóry i płeć. Rozejrzyjcie się uważnie wokół siebie i jeśli trzeba pomóc, zareagować, nazwać rzeczy po imieniu - działajcie. Wyjście z obojętności ma zbawienną moc (..._ Dzielenie ludzi ze względu na kolor skóry, religię, miłość, płeć jest zbrodnią! Tworzenie stref wolnych od LGTB to upadek człowieczeństwa. Nie ma zgody na segregację ludzi! Qczaj, jesteś wielkim człowiekiem! I pamiętaj, że jesteśmy z Tobą - podsumowała Młynarska.

 Agata Młynarska jest poważnie chora. Dziennikarka traci wzrok?

RadioZET.pl/MF