Zamknij

Agata Młynarska ostro o byłym szefie: "Powiedział mi, że jestem za stara"

Sylwia Wamej
22.04.2020 08:46
Agata Młynarska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agata Młynarska udzieliła wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o karierze po 50. roku życia. Rozprawiła się też z byłym szefem, który powiedział jej, że jest za stara na prowadzenie programu telewizyjnego.

Agata Młynarska w ostrych słowach o byłym szefie

Agata Młynarska opowiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" o karierze kobiet po 50. roku życia. Zdradziła, że gdy miała 45 lat, usłyszała od swojego byłego już szefa, że jest za stara na prowadzenie programu śniadaniowego.

"Rzecz tkwi nie tylko w naszej fizyczności. Ja po raz pierwszy usłyszałam, że jestem już za stara na to, aby wykonywać pracę, którą Ty wykonujesz Paulino, czyli prowadzić poranny program telewizyjny, w wieku 45 lat. Powiedział mi to facet w ciąży gastronomicznej, zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący, widocznie miał dosyć niespokojną noc z powodów politycznych. Pomyślałam sobie kurczę, jak to jest możliwe, że ja z ust takiego gościa słyszę coś takiego?" - wyznała Agata Młynarska w "Dzień Dobry TVN".

Młynarska wspomina, że ta rozmowa wstrząsnęła nią.

"Bardzo mną to wstrząsnęło. (...) Na początku był smutek, łzy, płacz, złość, wściekłość, a potem pomyślałam, że nie będzie mi nikt mówił, kiedy się kończę, a kiedy zaczynam. Byłam dosyć rozedrganą osobą, taką, która mogła łatwo uwierzyć w to, co inni do niej mówią. Byłam przekonana, że to oni mają rację, bo z jakiego powodu ja mam mieć tę rację?" - powiedziała dziennikarka.

Agata Młynarska mocno przeżyła rozmowę z szefem, ale uwierzyła w siebie

Na szczęście Agacie Młynarskiej udało się otrząsnąć z tej rozmowy i uwierzyć, że jeszcze dużo może w swojej karierze osiągnąć.

"Kiedy zbudowałam poczucie własnej wartości, kiedy zbudowałam wiarę w siebie, to pomyślałam sobie... Ty dziadu jeden obleśny! Ty dziadu! Ja tu jestem cały czas, ja tu stworzyłam tyle fantastycznych programów, a Ty tu jesteś przelotem. Zatrzymałam to dla siebie, ale ja też musiałam do tego dojrzeć. To jest dojrzałość, że kiedy usłyszałam to w wieku 45 lat, to przerobiłam to na coś dobrego. Rozkwitło coś fantastycznego w moim życiu, co mnie wciąż prowadzi" - podsumowała.

Zagłosuj

Oglądasz programy śniadaniowe?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

 

RadioZEt.pl/DDTVN/SW