Zamknij

Agata Młynarska pokazała syna. "Widać cień wielkiego Wojciecha". Podobny do dziadka?

29.06.2021 23:51
Agata Mlynarska
fot. VIPHOTO/East News

Agata Młynarska podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje razem z synem. Stanisław Kieniewicz obchodził swoje 36. urodziny. Zdaniem internautów, to wykapany dziadek.

Agata Młynarska to dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz youtuberka, która od lat cieszy się olbrzymią sympatią widzów zarówno młodszego, jak i starszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele zawodowych sukcesów, ale sama nie ukrywa, że te najważniejsze odniosła na polu prywatnym. Jednym z nich jest bycie mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Ten pierwszy właśnie obchodził swoje 36. urodziny. Z tej okazji Młynarska pokazała ich wspólne zdjęcie w sieci.

Internauci nie mogą wyjść z zaskoczenia, jak bardzo Stanisław jest podobny do swojego słynnego dziadka, Wojciecha Młynarskiego.

Zobacz także: Joanna Koroniewska odpowiada na wywiad ojca. "Ojciec to stan emocji, nie DNA"

Agata Młynarska pokazała starszego syna. Podobny do Wojciecha Młynarskiego?

Stanisław Kieniewicz urodził się 29 czerwca 1985 roku, będąc starszym z dwojga synów Młynarskiej z jej małżeństwa z historykiem Leszkiem Kieniewiczem. Dziś mężczyzna ma już 36 lat i z tej okazji mama złożyła mu życzenia za pośrednictwem social mediów. Nie zabrakło wzruszających słów, w których prezenterka przypomina sobie początki swojego macierzyństwa.

"Od 36 lat każdego dnia doceniam obecność tego faceta w moim życiu. Wyrósł na wspaniałego, dobrego, uczciwego, mądrego człowieka z ogromną pasją. Definiuje go ojcostwo. Patrząc na czułość, zaangażowanie i oddanie Stasia jako ojca, myślę sobie, że fajnie mają jego córki. Staś był moim wyzwaniem, urodziłam go, mając 20 lat. Niczego nie wiedziałam o dorosłym życiu i roli matki. Ale się udało! Możemy teraz ze Stasiem przybić piątkę! Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Życzę mu siły w drodze na górskie i życiowe szczyty. I dziękuję moim synom, że wybrali mnie na swoją mamę" - napisała. Dodała też wspólne zdjęcie ze Stanisławem.

Zdaniem internautów Stanisław jest bardzo podobny do swojego słynnego dziadka, Wojciecha Młynarskiego. Szczerze o tym piszą w komentarzach.

"Ależ syn jest podobny do dziadka Wojciecha, niesamowite", "Z genami nie wygrasz. Patrzę i widzę Pana Wojciecha Młynarskiego", "Jak to możliwe, że wnuk jest bardziej podobny do dziadka niż jego dzieci, szok!", "Cudownie, kopia Dziadka" - piszą internauci. Rzeczywiście jest podobieństwo?