Zamknij

Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz skończył 31 lat

Sylwia Wamej
21.02.2020 08:30
Agata Młynarska
fot. Tricolors/East News

Agata Młynarska pokazała na Instagramie zdjęcie syna Tadeusza, który skończył 31 lat. Dumna mama opowiedziała też o jego pasji.

Agata Młynarska pokazała syna. Złożyła mu wyjątkowe życzenia z okazji urodzin

Agata Młynarska jest mamą dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Dziennikarka chętnie opowiada w wywiadach o swoich dzieciach. Tym razem opublikowała na Instagramie fotografię młodszego syna- Tadeusza, który skończył właśnie 31 lat. Dumna mama opowiedziała też o jego pasji, jaką jest film.

"Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje" - podkreśla Agata Młynarska.

Jak się okazuje, Tadeusz rozpoczyna karierę za Oceanem, w Los Angeles. Agata Młynarska nie ukrywa dumy.

"Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej, odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliw. Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie" - napisała Młynarska.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń i ciepłych słów dla syna Agaty Młynarskiej, m.in. od Magdy Gessler.

T"ez Tadeusz ... magia imienia ... to wyjątkowi ludzie ... tylko takich poznałam Tadeuszów ..." - napisała w swoim stylu Magda Gessler.

Agata Młynarska: Ile ma dzieci?

Tadeusz i Stanisław to synowie Agaty Młynarskiej z pierwszego małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem. Młynarska była z nim związana przez dziesięć lat. Młynarska była trzykrotnie zamężna. W 2014 roku wyszła za mąż za  przedsiębiorcę Przemysława Schmidta. Agata Młynarska wychowała też dwie dziewczynki z domu dziecka, Sylwię i Alicję.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW