Zamknij

Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz ma już 31 lat [FOTO]

Maciej Friedrich
21.02.2020 18:57
Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz ma już 31 lat [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Agata Młynarska postanowiła pochwalić się zdjęciem najmłodszego syna. Tadeusz skończył 31 lat i zachwycił internautów. Okazuje się, że syn Młynarskiej także uwielbia pracę przed kamerą. 

Agata Młynarska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek i prezenterek. Ogromną popularność przyniosła jej współpraca z Jurkiem Owsiakiem, stała się jedną z czołowych twarzy Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Prywatnie Agata jest mamą dwóch synów, Tadeusza i Stanisława, wychowała także dwie dziewczynki z domu dziecka. Choć ciężko w to uwierzyć, Tadeusz skończył już 31 lat. Z tej okazji Młynarska pochwaliła się zdjęciem potomka. 

Agata Młynarska w Radiu ZET: to jest ciężka walka

Agata Młynarska pokazała zdjęcie 31-letniego syna Tadeusza

Na profilu Agaty Młynarskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy obejrzeć syna prezenterki Tadeusza. Ciężko uwierzyć, że skończył już 31 lat. Młynarska w obszernym wpisie wychwalała swojego potomka. 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje. Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej, odważnej decyzji. Tadek - jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy - czytamy. 

Kto wie, może niedługo o Tadeuszu będzie głośno. 

RadioZET.pl/MF