Zamknij

Agata Młynarska ostro o Pawle Kukizie. Jej post usunięto z powodu wulgaryzmów. "Idź w pi***" [FOTO]

12.08.2021 09:56
Agata Młynarska
fot. TRICOLORS/East News/ JACEK DOMINSKI/REPORTER

Agata Młynarska jest wściekła na Pawła Kukiza, który wraz ze swoją partią zagłosował za ustawą uderzającą w TVN. Zacytowała pełen wulgaryzmów tekst byłego wokalisty Piersi, na tyle mocny, że usunięto go z mediów społecznościowych. Dziennikarka jednak nie dała za wygraną.

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, która medialne doświadczenie zdobywała w wielu różnych redakcjach. W 1990 roku zadebiutowała na antenie TVP2 jako prowadząca "Obserwatora", rozpoznawalność przyniósł jej program "Animals", jednak przełomem była współpraca z Jerzym Owsiakiem, z którym prowadziła "Róbta, co chceta, czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki". Po rozstaniu z Telewizją Polską przeszła do Polsatu, współpracowała także z TVN, a od 2020 roku skupiła się na prowadzeniu autorskiego formatu #agatasiekreci, publikowanego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Młynarska, jako dziennikarka i osoba świadoma zmian na płaszczyźnie politycznej, nigdy nie ukrywała swoich poglądów. Otwarcie krytykowała między innymi Krystynę Pawłowicz i obecną kondycję  Telewizji Polskiej. Tym razem postanowiła w ostrych słowach skrytykować postawę  Pawła Kukiza, który razem ze swoimi posłami zagłosował za ustawą uderzającą w TVN, a pośrednio we wszystkie niezależne media w kraju. Dziennikarka pierwotnie zacytowała pełen wulgaryzmów tekst Kukiza z czasów, gdy był wokalistą grupy Piersi, ten jednak został usunięty przez administratorów Facebooka i Instagrama.

Agata Młynarska ostro o Pawle Kukizie. Pełen wulgaryzmów post został usunięty

- Możesz sobie Paweł teraz zaśpiewać własnym tekstem: „Zmyj podłogę, wyrzuć śmieci, potem idź, wyprowadź psa, umiesz tylko robić dzieci (…) Co ty ch*** dziś zrobiłeś Uje***** znowu się (…) K**** jak mi z tobą źle, spi*******, odp****** się, idź w pi***, j***j się, oddup się, Ch**!” - Tyle mam Ci do powiedzenia Twoim własnym tekstem, Paweł! („Rodzina słowem silna” ) Lex Kukiz Lex Wstyd - napisała pierwotnie Agata Młynarska, jednak post nie przeszedł przez cenzorskie sito mediów społecznościowych.

Dziennikarka jednak nie dała za wygraną i opublikowała kolejny wpis, tym razem nieco lżejszy, ale nadal bezkompromisowo krytykujący Kukiza.

- Niestety Instagram zablokował i zdjął mój wpis, w którym zacytowałam słowa piosenki Pawła Kukiza „Rodzina słowem silna” Możecie je sobie wygooglować. Te słowa kieruję teraz do Pawła. Niech sobie je sam zaśpiewa. Nie mam nic więcej do powiedzenia na temat PK, który pokazał dziś swoją prawdziwą twarz. Żal gościa. To musi być straszne jeśli sprzedajesz się tak tanio, na tak nędznym targowisku. Cienko śpiewasz, Pawle! - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:  Janusz Panasewicz wstydzi się, że kiedykolwiek podał rękę Pawłowi Kukizowi: "Ty gnoju"