Zamknij

Agata Młynarska wspomina Emila Karewicza. "Dziękuję za piękne wspomnienia"

Patrycja Chudolińska
19.03.2020 15:02
Agata Młynarska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Emil Karewicz nie żyje. Aktor "Stawki większej niż życie" zmarł 18 marca 2020 roku w szpitalu. Agata Młynarska wspomina wyjątkowe spotkanie z artystą.

Emil Karewicz nie żyje

Emil Karewicz zmarł w środę 18 marca 2020 roku. Aktor "Stawki większej niż życie" oraz odtwórca Zenona Łagody z "M jak miłość" miał 97 lat. Od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Rodzina w rozmowie z "Polsat News" podkreślała jednak, że śmierć była nagła i nic nie wskazywało na pogorszenie jego stanu.

Kilka lat temu Emil Karewicz pojawił się w programie TVP1 "Świat się kręci". Tam spotkał się z Agatą Młynarską. Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna wspomniała to wydarzenie w pożegnalnym wpisie.

Agata Młynarska wspomina pocałunek z Karewiczem

Agata Młynarska podzieliła się wspomnieniem ze spotkania z Emilem Karewiczem na swoim profilu na Instagramie.

- To był słynny pocałunek w moim programie „Świat się kręci”. Moim gościem był Emil Karewicz, z którym wspominaliśmy między innymi „Stawkę większą niż życie”. Zapytałam Go żartem, jak całował Brunner? Nie musiałam długo czekać na odpowiedź. Zagraliśmy to jak rasowi aktorzy. Taki to był gość ten pan Emil - klasa, fantazja, wdzięki i skromność. Dziękuję za wspaniale role i za piękne wspomnienia z programu. Jak się spotkamy, dokończymy naszą rozmowę, bo w telewizji, jak w życiu, zawsze za mało czasu... - napisała.

Prezenterka opublikowała zdjęcie pamiętnego pocałunku. Fani w komentarzach również zdecydowali się pożegnać znanego aktora.

- Piękny wiek, super aktor.

- Miał w sobie dostojność, o którą teraz tak trudno. Niesamowity.

- Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

- Smutna wiadomość. Żył pięknie, długo zostanie zapamiętany przez te role.

RadioZET.pl/PCh