Zamknij

Agata Młynarska wyszła ze szpitala. Dziennikarka zdradziła, jak się czuje

15.06.2021 13:42
Agata Młynarska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Agata Młynarska wyszła ze szpitala. Dziennikarka poinformowała swoich fanów, że ma za sobą ciężki czas, jednak powoli odzyskuje siły i energię do działania.

Agata Młynarska ma za sobą trudny czas. Dziennikarka trafiła do szpitala, lecz już na szczęście odzyskuje siły i energię w domu. Przez kilka ostatnich dni Młynarska relacjonowała pobyt w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Jak się okazuje, Młynarska cierpi na fibromialgię, która jest rzadką chorobą reumatyczną, odbierającą komfort życia, ale też wyczerpującą psychicznie i fizycznie.

Zobacz też: Agata Młynarska poszła się zaszczepić. "Okłady z suszonego siana nie pomagają"

Agata Młynarska wyszła ze szpitala. Dziennikarka zdradziła, jak się czuje

Na szczęście Agata Młynarska najtrudniejsze chwile ma już za sobą.

"Jestem! W tym stwierdzeniu kryje się wielka treść i sukces! Czy znacie takie momenty, kiedy macie poczucie, że was nie ma? Albo, że chcielibyście, żeby Was nie było? Nie będę ukrywać, że ostatni czas jest dla mnie trudny. Po powrocie ze szpitala odzyskuję chęć, żeby powiedzieć Wam - znów tu jestem! Nie dam łatwo za wygraną, nie poddam się i odzyskam to, co choroba chce zabrać. Wracam do pracy, do życia, do siebie. Wszystkim, którzy tracą siły i nadzieję przekazuję mnóstwo dobrej energii" - czytamy w instagramowym wpisie Agaty Młynarskiej.

Agata Młynarska jak zwykle mogła liczyć na wsparcie od swoich fanów, którzy w komentarzach zasypali ją dobrymi słowami. "Dużo zdrowia, pięknie pani wygląda", "zdrowia i siły w walce z chorobą pani Agatko", "dużo zdrowia, siły i wytrwałości pani Agato" - pisali fani.