Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Młynarska znów w szpitalu. „Najgorsze znów udało się pokonać”

18.07.2018 12:51

Agata Młynarska jakiś czas temu przyznała, że od lat zmaga się z rzadką chorobą jelit. Teraz chorzenie znów nawróciło i dziennikarka trafiła do szpitala. Na Instagramie opublikowała zdjęcie wprost ze szpitalnej sali z informacją, że „najgorsze znów udało się pokonać”.

Agata Młynarska fot. Instagram

Dziennikarka i prezenterka znów musiała zmagać się z nawrotem choroby. Na oddziale gastrologicznym spędziła cztery dni, podczas których poddawana była leczeniu. Na szczęście, jak poinformowała, najgorsze znów udało się zażegnać. Gwiazda podziękowała też lekarce, która nią się opiekowała.

„Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. I tym razem pani profesor Grażyna Rydzewska stanęła na wysokości zadania. Dziękuję” – napisała Młynarska.

Agata Młynarska znów w szpitalu

Wyjaśnijmy, że gwiazda zmaga się z nieswoistym zapaleniem jelit, które sprawiło, że musiała niemal całkowicie zmienić swoje życie – sposób odżywiania, podejście do wypoczynku i pracy. Jak przyznała w jednej z wypowiedzi po diagnozie choroby, traktuje to jak prezent od losu, dzięki któremu zaczęła bardziej dostrzegać potrzebę odpoczynku i normalnego życia.

RaioZET.pl/SA

Oceń