Zamknij

Agata Rubik nie zamierza iść do pracy. Zaskakujące, co radzi osobom narzekającym na brak pieniędzy

15.09.2021 14:51
Piotr Rubik z żoną Agatą
fot. TRICOLORS/East News

Agata Rubik zaskoczyła radą odnośnie pieniędzy. Żona Piotra Rubika, która regularnie zbiera hejt za to, że nie pracuje, została zapytana, z czego nie dałaby rady zrezygnować, gdyby nie miała pieniędzy. Odpowiedź byłej modelki odbiła się szerokim echem w sieci. 

Agata Rubik od trzynastu lat jest szczęśliwą żoną kompozytora i twórcy hitowych albumów Piotra Rubika. Pobrali się w czerwcu 2008 roku po dwóch latach związku i doczekali się dwóch córek. Zanim Agata Rubik (jeszcze wtedy Paskudzka) poznała o 18 lat starszego dyrygenta, robiła karierę w modelingu. W 2005 roku brała udział w konkursie Miss Polonia. To właśnie na tej imprezie poznała Piotra Rubika, który tego wieczora zasiadał w jury.

Rubikowie od kilku lat wiodą udane życie, co często podkreślają w wywiadach. Niedawno wzięli udział w programie TVN "Power Couple", w którym rywalizowali z innymi znanymi parami o tytuł najbardziej zgranego duetu. Wprawdzie nie zdobyli pierwszego miejsca, lecz udało im się zaskarbić sympatię widzów i przy okazji pokazać swój związek od bardziej prywatnej strony. Rubik stała się popularną gwiazdą Instagrama, lecz przy okazji musiała mierzyć się z hejtem i wieloma krytycznymi opiniami na swój temat. Ulubionym tematem do docinków w sieci stało się życie zawodowe Agaty Rubik, a konkretnie fakt, że 35-latka nie pracuje i poświęca się całkowicie wychowaniu córek. 

Agata i Piotr Rubikowie przez pandemię muszą liczyć każdy grosz

Agata Rubik udzieliła fance rady odnośnie pieniędzy

Żona Piotra Rubika wielokrotnie podkreślała, że czuje się szczęśliwa i spełniona w roli niepracującej mamy, a dbanie o rodzinę przynosi jej wiele satysfakcji. Nie czuje też, że powinna coś zmienić. Przeciwnie, jak wyznała w rozmowie z Pudelkiem, docenia fakt, że brak stałej pracy pozwala jej godzić domowe obowiązki z opieką nad dziećmi. 

Jednak temat pracy powrócił w ostatnim Q&A Agaty. Gwiazda "Power Couple" została zapytana, czy planuje jednak podjąć działalność zawodową. 

Nigdzie się nie wybieram - odparła Rubik.

Fani chcieli też wiedzieć, z czego niepracująca żona Piotra Rubika zrezygnowałaby, gdy nagle zabrakło jej pieniędzy. Wtedy Agata odpowiedziała w dość zaskakujący sposób. 

Nie myśl, że nie masz, bo rzeczywiście nie będziesz miała - poradziła fance. Jeszcze nigdy nie dopuściłam do siebie takiej myśli, że muszę z czegoś zrezygnować, bo mnie na to nie stać. I odpukać. Jeszcze nigdy nie musiałam z niczego zrezygnować, bo mnie nie było na to stać - podkreśliła. 

Związki gwiazd o dużej różnicy wieku. Rekordzistów dzieli 37 lat

sfdf
fot. Instastories:@agata_rubik