Zamknij

Agata Rubik pokazała się bez makijażu. Fani dopytują, czy nie ma anemii [FOTO]

14.10.2020 10:39
Agata Rubik
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Agata Rubik na co dzień nie nosi makijażu. Żona Piotra Rubika chętnie prezentuje się w naturalnej wersji na Instagramie. Ostatnio pokazała zdjęcie w wersji z makijażem i bez makijażu. Fani docenili naturalność gwiazdy, jednak zaniepokoili się jej nadmierną bladością. Agata Rubik odpowiedziała.

Agata Rubik chętnie pokazuje się na co dzień bez makijażu. Ukochana Piotra Rubika nosi make-up jedynie na specjalne okazje. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała dwa bardzo podobne zdjęcia z make-upem oraz bez. Niektórym fanom Agata bardziej podobała się bez makijażu, inni stwierdzili, że powinna się malować, bo jest zbyt blada. Pojawiły się nawet pytania o anemię.

"Zdecydowanie lepiej w makijażu, a już obowiązkowo rzęsy i usta muszą być umalowane, bo bardzo ma pani blade i czasami myślę, czy nie ma pani anemii. Może warto rozpatrzyć makijaż permanentny. Oczywiście rysów twarzy może pozazdrościć pani niejedna"- napisała jedna z internautek. Rubik odpowiedziała, że być może ma lekką anemię.

Zobacz też:  Piotr Rubik pochwalił się urodzinowym zdjęciem córki. Helena skończyła 11 lat [FOTO] 

Agata Rubik pokazała się bez makijażu. Fani zaniepokojeni [FOTO]

"Może lekką mam" - odpowiedziała Rubik internautce. Spora część internautek była jednak pod wrażeniem naturalności Agaty Rubik.

"Mi się podoba bardzo Pani naturalność, ale często brakuje mi w spojrzeniu podkreślenia rzęs, reszty bym nie zmieniała", "obie wersje super, ale ja jestem za naturalnością, chociaż czasem można podkreślić oko", " i tu i tu pięknie wyglądasz",  bez makijażu widać uśmiech i radość" - podkreślają fani.

Prywatnie Agata Rubik jest szczęśliwą żoną kompozytora Piotra Rubika. Para pobrała się 21 czerwca 2008 roku. Rubikowie doczekali się dwóch córek: Heleny i Alicji.

RadioZet.pl