Zamknij

Agata Rubik pokazała wspólne zdjęcie z mamą. "Jak siostry" [FOTO]

21.10.2021 15:14
Agata Rubik
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Agata Rubik chętnie pokazuje na Instagramie swoje życie prywatne. Tym razem ukochana Piotra Rubika pokazała wspólne zdjęcie z mamą. Fani byli zachwyceni urodą rodzicielki Agaty i stwierdzili, że obie panie wyglądają jak siostry. 

Agata Rubik często pokazuje swoje życie prywatne na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z ukochanym mężem i córeczkami: Heleną i Alicją. Tym razem Agata zaprezentowała wspólną fotografię ze swoją mamą. Gwiazda pokazała, jak razem ćwiczą. "Jak dorosnę, chcę być jak mama" - żartowała Agata.

Zobacz też:  Agata Rubik nie zamierza iść do pracy. Zaskakujące, co radzi osobom narzekającym na brak pieniędzy

Agata Rubik pokazała wspólne zdjęcie z mamą. "Jak siostry" [FOTO]

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów i ciepłych słów. "Jesteście fantastyczne", "Twoja mama powinna być z Ciebie dumna", "pozdrawiam piękne panie", "ale mama podobna", "super dziewczyny", "jak siostry" - pisali fani.

Prywatnie Agata Rubik jest szczęśliwą żoną Piotra Rubika. Para pobrała się 21 czerwca 2008 roku po dwóch latach związku. Warto dodać, że Agata Rubik jest młodsza od swojego męża o 19 lat. Mimo znacznej różnicy wieku para świetnie się ze sobą dogaduje.

„Ci, którzy sobie żartowali z tego albo mówili złe rzeczy już teraz zamilkli, bo widzą, że to wszystko działa. W świecie facetów jest to sukces, jeżeli ma się o wiele młodszą żonę. Ze strony moich kolegów czy przyjaciół absolutnie był szacun”,- mówił Piotr Rubik niedawno w programie Izabeli Janachowskiej.