Zamknij

Agata Rubik pokazała zdjęcie w bikini: "Ponoć najlepiej rozchodzą się gołe tyłki"

05.10.2020 13:15
Agata Rubik
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Agata Rubik opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie w bikini. Ukochana Piotra Rubika ma świadomość, że zdjęcia w negliżu wzbudzają największe zainteresowanie. Jednocześnie zaznaczyła, że Instagram to jej przestrzeń i pokazuje to, na co w danej chwili ma ochotę.

Agata Rubik chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Modelka, wiedząc, że najwięcej emocji wzbudzają rozbierane zdjęcia, postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie w bikini. Jednocześnie zaznaczyła, że Instagram jest jej prywatną przestrzenią i ma prawo pokazywać to, na co w danej chwili ma ochotę.

"Ponoć na Instagramie najlepiej rozchodzą się „gole tyłki”. Jaka ja tutaj młodziutka i niedoświadczona!
Na moim profilu pokazuję to, na co w danej chwili mam ochotę. Nie jest to konto przemyślane od A do Z, ale za to jest to tylko moja przestrzeń, którą się chętnie z Wami dzielę. Daje mi to dużo radości, dodatkowo pozwala mi się rozwijać" - podkreśliła żona Piotra Rubika.

Agata Rubik pokazała archiwalne zdjęcie w bikini. "Ponoć najlepiej rozchodzą się nagie tyłki"

Rzeczywiście, Agata Rubik ma rację. Zdjęcia nagich pup to dość powszechny obraz na Instagramie. Roznegliżowane zdjęcia chętnie publikuje Maja Sablewska, a ostatnio nagą pupę pokazał też Tomasz Makowiecki.

Prywatnie Agata Rubik jest żoną kompozytora Piotr Rubika. Małżeństwo doczekało się dwóch córek: Heleny i Alicji.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl