Zamknij

Agata Rubik ścięła włosy. Gwiazda przekazała je na szczytny cel [FOTO]

01.12.2021 13:26
Agata Rubik
fot. Tricolors/ East News

Agata Rubik postawiła na zmiany. Gwiazda mocno skróciła włosy. Ścięte pasma postanowiła oddać na szczytny cel. Metamorfozą ukochana Piotra Rubika pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Agata Rubik postanowiła zmienić swoją fryzurę. Gwiazda mocno skróciła włosy, a ścięte pasma oddała na szczytny cel, a dokładnie dla jednej z fundacji na darmowe peruki. Metamorfozą pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Zobacz też:  Agata Rubik pokazała wspólne zdjęcie z mamą. "Jak siostry" [FOTO]

 Agata Rubik ścięła włosy. Gwiazda przekazała je na szczytny cel [FOTO]

"Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii.  #dajwlos  @da_midays dziękuję za to ostre cięcie, było mi potrzebne!" - czytamy na Instagramie Agaty Rubik. Pod postem Agata zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy, również od męża - Piotra Rubika. "Nie no, po prostu nastolatka", "aaa zrobiłaś to", "super zmiana, brawo za decyzję. Sama też kiedyś oddałam", "ta zmiana jest zdecydowanie na plus, cudownie" - komplementowali fani.

Zawodowo Agata Rubik próbowała swoich sił jako modelka i aktorka. W 2004 roku zagrała w filmie "Rh+". Z kolei rok później 2005 roku zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. W tym samym roku otrzymała tytuł II wicemiss Miss Polonia. Prywatnie jest żoną kompozytora Piotra Rubika. Zakochani pobrali się 21 czerwca 2008 roku, po dwóch latach związku. Mają dwie córki: Helenę i Alicję.