Zamknij

Agata Wątróbska trafiła do szpitala. Żona Janusza Chabiora apeluje do internautów

20.07.2020 11:47
Janusz Chabior i Agata Wątróbska
fot. Jakub Kaminski/East News

Agata Wątróbska, żona Janusza Chabiora, w weekend trafiła do szpitala z zagrożeniem życia. Aktorka opublikowała post na Instagramie, w którym poinformowała, że żyje tylko dzięki szybkiej reakcji męża. 

Agata Wątróbska w niedzielę trafiła do szpitala. 39-letnia żona Janusza Chabiora ledwie uszła z życiem po tym, jak została użądlona w język przez pszczołę, którą połknęła z napojem. Aktorka opublikowała na Instagramie post ku przestrodze i podziękowała mężowi za natychmiastową pomoc.  

Agata Wątróbska i Janusz Chabior niedawno wzięli ślub. Uroczystość odbył się 20 czerwca 2020 r. w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach. Na ceremonii obecny był m.in. Robert Górski z "Ucha prezesa". 57-letni Janusz Chabior oświadczył się Agacie Wątróbskiej w sierpniu ubiegłego roku podczas wakacji we Włoszech. Od tamtej pory para nie stroniła od publicznych wyjść i chętnie zamieszczała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Agata Wątróbska w szpitalu. Żona Janusza Chabiora walczyła o życie

Na Instagramie żony Janusza Chabiora pojawiło się niepokojące zdjęcie. Agata Wątróbska sfotografowała się w szpitalu z opuchniętym językiem. Z postu dowiadujemy się, że aktorka została niebezpiecznie użądlona przez pszczołę. 

Bliskie spotkanie z żądłem i niedziela na pogotowiu - napisała. 

Żona Janusza Chabiora wspomniała o tragicznej śmierci Ewy Sałackiej, która przez użądlenie w usta doznała wstrząsu anafilaktycznego. U niej również mogło dojść do nieszczęścia, ale w porę pomógł jej mąż. 

Od razu pomyślałam o Ewie Sałackiej. Ja miałam trochę więcej szczęścia i bliżej szpital. Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem!!! To nie są żarty!!! Dziękuje mojemu mężowi @januszchabior za szybką reakcję, zimną krew i poczucie humoru, które nie opuszcza go nawet kiedy jest zagrożenie życia - napisała Agata Wątróbska. 

Agata Wątróbska - kim jest żona Janusza Chabiora?

Agata Wątróbska ma 39 lat i jest aktorką. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Do tej pory można było ją zobaczyć głównie w epizodycznych rolach w takich produkcjach jak: "Wojna polsko-ruska", "Przepis na życie", "Na dobre i na złe" czy "Ucho prezesa". Agata Wątróbska kilka miesięcy temu została narzeczoną Janusza Chabiora. Aktor podarował jej pierścionek w malowniczym miasteczku Corleone na Sycylii. 56-latek związał się z 38-letnią aktorką po nieudanym związku z Anną Janicką. Wcześniej, w 2013 roku, rozwiódł się z żoną, Anitą Poddębniak.

Posłuchaj podcastu