Zamknij

Agata Załęcka straciła pracę. Szczere wyznanie aktorki: "Jestem na bezrobociu"

Patrycja Chudolińska
29.04.2020 16:35
Agata Załęcka
fot. Instagram/@agatazalecka_official

Agata Załęcka to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Gwiazda z dnia na dzień musiała pogodzić się ze stratą pracy. Nie może występować w teatrze ani na planie ze względu na pandemię koronawirusa.

Agata Załęcka to znana aktorka serialowa, filmowa i teatralna. Widzowie poznali ją przede wszystkim z roli Renaty w serialu "Na sygnale". Gwiazda pojawiała się także w "Daleko od noszy", "Barwach szczęścia" oraz "Botoksie". Większość czasu spędzała jednak na deskach teatru. Do tej pory Agata nie mogła narzekać na brak wyzwań zawodowych. Epidemia koronawirusa w Polsce i związane z nią restrykcje mocno namieszały w życiu polskich artystów.

- Jestem na przymusowym bezrobociu, jak wielu ludzi dzisiaj. Z dnia na dzień straciłam trzydzieści spektakli, reklamę i jeden projekt - wyznała Agata Załęcka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Agata Załęcka straciła pracę. Aktorka ma dość kwarantanny

Agata Załęcka regularnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie często narzeka na obecną sytuację.

- Miałam najpiękniejszy sen na świecie... Śniło mi się, że było normalne, że dostałam się na wizytę do fryzjera i że chodziliśmy po ulicy swobodnie, bez maseczek - dodała w opisie jednego ze zdjęć.

W rozmowie z "Twoim Imperium" również potwierdziła, że brakuje jej pracy i normalnego życia.

- Do tej pory chłonęłam życie. Bywałam w teatrach, galeriach, kinach. Rano grałam w jednym mieście, wieczorem byłam w innym. Żyłam na walizkach, tylko przepakowywałam scenariusz. Trudno mi się pogodzić z zamknięciem w czterech ścianach - zaznaczyła Załęcka.

RadioZET.pl/PCh