Zamknij

Agata Załęcka wzięła ślub. Gwiazda TVP zrelacjonowała uroczystość w sieci [WIDEO]

19.08.2020 21:31
Agata Załęcka
fot. VIPHOTO/East News

Agata Załęcka z serialu TVP "Na sygnale" już po ślubie. Aktorka pokazała ceremonię na Instagramie. Ślub Agaty Załęckiej wyglądał bajecznie! Zobaczcie, jaką suknię miała gwiazda TVP oraz jak wygląda jej mąż. 

Agata Załęcka to aktorka znana z serialu "Na sygnale" emitowanym w telewizyjnej Dwójce. Wciela się tam w ratowniczkę medyczną Renatę Nowakowską. Prywatnie gwiazda jest w szczęśliwym związku z Jakubem Kwiatkowskim, rzecznikiem PZPN, którego postanowiła poślubić po dwóch latach od zaręczyn. Agata Załęcka opublikowała relację ze ślubu na Instagramie. Na nagraniu zarejestrowano przebieg ceremonii, która miała miejsce na greckiej wyspie. Panna młoda pochwaliła się również zdjęciami bajecznej sukni ślubnej zaprojektowanej przez Natalię Jaroszewską. 

Agata Załęcka z "Na sygnale" pokazała wideo ze ślubu

Ślub Agaty Załęckiej i Jakuba Kwiatkowskiego miał miejsce w plenerze na tle urokliwego krajobrazu wyspy Rodos. Aktorka powiedziała "tak" w tiulowej sukni z odkrytym dekoltem i długim welonem na głowie. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie bliskich i przyjaciół, ale bynajmniej nie była to intymna chwila. Aktorka zdecydowała się transmitować moment zaślubin w sieci. Relacja na żywo obejmowała przysięgę, włożenie obrączek i wypicie kieliszka szampana.

Fani, którzy przegapili relację ze ślubu Agaty Załęckiej, mogą teraz obejrzeć nagranie na instagramowym profilu aktorki. Dodatkowo gwiazda "Na sygnale" opublikowała zdjęcia sukni ślubnej oraz pochwaliła się kreacją, w której pojawiła się na poweselej kolacji.

Zobaczcie, jak wyglądał ślub Agaty Załęckiej i Jakuba Kwiatkowskiego. Nowożeńcom gratulujemy i życzymy szczęścia! 

Posłuchaj podcastu