Zamknij

Agata Zamęcka zaręczona. Gwiazda TVN i dziennikarz TVP wezmą ślub?

23.06.2020 11:34
Agata Zamęcka zaręczona
fot. facebook.com/blackssstar

Agata Zamęcka, popularna dziennikarka stacji TVN, pochwaliła się radosną nowiną. Zaręczyła się z dziennikarzem TVP Tomaszem Piechalą. Dziennikarka opublikowała zdjęcia w mediach społecznościowych, nie kryjąc swojej radości. 

Telewizja Polska budzi niemałe kontrowersje, wiele osób zarzuca publicznej stacji prorządowe nastawienie i jawne sprzyjanie obozowi rządzącemu. Pojawiło się wiele głosów mówiących wprost o "reżimowej telewizji" i zarzucających TVP naginanie rzeczywistości, zwłaszcza przed wyborami prezydenckimi. Dziennikarze TVP mieli wypytywać byłe studentki Rafał Trzaskowskiego, by znaleźć informacje mogące zaszkodzić kontrkandydatowi Andrzeja Dudy.

Na drugim biegunie znajduje się TVN, który uważany jest za głównego rywala Telewizji Polskiej na krajowym rynku telewizyjnym. Stacje wydają się konkurować zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i ideologicznej. Obie cieszą się ogromną popularnością i nieustannie patrzą konkurentowi na ręce, nawzajem się od siebie ucząc. Taki dualizm z pewnością jest korzystny dla widza, nie jest jednak tajemnicą, że mówi się o "wojnie" stacji. Jednak ludzie to nie tylko ich zawód, czego dowodem są zaręczyny dziennikarki TVN i dziennikarza TVP. Szydło została "reporterką" TVP. "Sytuacja jest opanowana"

Agata Zamęcka zaręczona. Gwiazda TVN powiedziała "tak" dziennikarzowi TVP

Agata Zamęcka to popularna dziennikarka i reporterka TVN, którą widzowie doskonale kojarzą z ekranów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami radosną nowiną. Zamęcka przyjęła oświadczyny i zaręczyła się z Tomaszem Piechalą, na co dzień pracującym w TVP. Zaręczynowy pierścionek przyjęła nad morzem, a na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się jego zdjęciem, a także wspólną fotografią z ukochanym.

- Mój ulubiony Człowiek. Mój Przyjaciel. Mój Narzeczony. Zwariowałam - poinformowała.

Pod postem dziennikarki błyskawicznie pojawiły się komentarze z gratulacjami i życzeniami wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

- Cudownie niech się Wam pięknie życie układa.

- Też mam takie wspomnienia na plaży ahhhh. Gratulacje Zakochańce. Piękne newsy! - czytamy.

My także życzymy zakochanym wszystkiego dobrego. Prawdopodobnie dla zachowania prywatności post dziennikarki został ukryty.