Zamknij

Agata i Piotr Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia ze ślubu [FOTO]

22.06.2020 10:05
Agata i Piotr Rubik świętują 12 rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia ze ślubu [FOTO]
fot. Tomasz Żukowski/ East News

Agata i Piotr Rubikowie są zgranym i kochającym się małżeństwem. Agata i Piotr obchodzili właśnie 12. rocznicę ślubu i z tej okazji postanowili podzielić się z fanami zdjęciami z uroczystości ślubnej.

Agata i Piotr Rubikowie świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia z uroczystości

Agata i Piotr Rubikowie świętowali ostatnio 12. rocznicę ślubu. Zarówno na profilu Agaty, jak i Piotra pojawiły się zdjęcia sprzed lat, opatrzone pięknymi komentarzami małżonków.

"12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię! ✌️ Kochany Mężu, uwielbiam z Tobą świętować ten dzień i niezmiennie życzę nam, aby wciąż takich okazji do świętowania było więcej przed nami!" - napisała Agata Rubik. Również na profilu Piotra Rubika pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z ukochaną sprzed lat.  "Dziś 12 rocznica naszego ślubu z @agata_rubik ❤️
Wow! Kiedyś z niedowierzaniem patrzyłem się na pary z takim stażem, choć i tak daleko nam do wielu szczęśliwych małżeństw, które spędziły ze sobą wiele lat.
Teraz wiem, że można! Trzeba tylko znać sposób:) Dzięki Tobie go odkryłem" - napisał muzyk.

Agata i Piotr Rubik: Gdzie się poznali?

 Agata i Piotr poznali się w 2005 roku podczas finałów Miss Polonia, w których Agata brała udział.

"Spotkaliśmy się podczas zgrupowania przed występami w konkursie Miss Polonia. Piotr, który pisał muzykę do przedstawienia, przyjechał, żeby zobaczyć nasze układy taneczne. Później się okazało, że znam jego twórczość, ale nie kojarzyłam jej z nazwiskiem. Więc wtedy rzeczywiście pomyślałam: "fajny facet". I tyle. Poczułam sympatię, zainteresowanie" – mówiła Agata Rubik w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Agata i Piotr pobrali się w 2008 roku, Para doczekała się dwóch córek: 11-letniej Heleny i 7-letniej Alicji. Piotr Rubik jest starszy od swojej ukochanej o 19 lat, jednak różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl