Zamknij

Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie twarz. Co chciała przekazać? [FOTO]

Maciej Friedrich
20.01.2020 13:00
Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie twarz. Co chciała przekazać? [FOTO]
fot. Piotr Molecki/East News

Agnieszka Chylińska słynie z charakterystycznego wyglądu, w tym licznymi tatuażami. Piosenkarka zdecydowała się kolejny, który umieściła w kontrowersyjnym miejscu. Artystka wytatuowała sobie twarz. Czy w ten sposób chciała przekazać coś światu?

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która ogromną popularność zyskała jako wokalistka grupy O.N.A. Kontrowersyjny wizerunek i ogromny talent wokalny pomogły jej zyskać sympatię rzeszy fanów.

Choć porusza się w wielu gatunkach muzycznych, przez lata Agnieszka nie zrezygnowała z barwnego wizerunku. Często eksperymentuje z fryzurami, a jej ciało zdobią liczne tatuaże. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać kolejny. Tym razem wokalistka zdecydowała się na wytatuowanie twarzy. W okolicach ucha umieściła napis.

 Agnieszka Chylińska pokazała wzruszający rysunek swoich dzieci. "Mamo, dlaczego tak się dzieje?"

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż. Na jej twarzy pojawił się napis

Na najnowszych zdjęciach Agnieszki Chylińskiej możemy przy uchu artystki dostrzec tatuaż, napis "Love me" ("Kochaj mnie"). "Super Express" postanowił zapytać eksperta o powód, dla którego piosenkarka mogła zdecydować się akurat na taką formę ozdobienia swojego ciała.

- Często tatuaże niosą ze sobą przesłanie lub są symbolem czegoś ważnego dla ich posiadacza – symbolem przeżytych chwil, zarówno tych przyjemnych, jak i trudnych. Domyślam się, że wytatuowanie sobie hasła „Kochaj mnie” w tak widocznym miejscu także nie jest przypadkowe i może symbolizować nie tyle potrzebę, co stan ducha, jaki towarzyszył wtedy artystce. W moim rozumieniu to wyznanie mocne, z jednej strony pełne namiętności, z drugiej dziecięce. Brzmi jak prośba o uwagę, czułość, bezpieczeństwo i bezwarunkową akceptację, które mogą być związane na przykład z deficytem miłości - oceniła psycholog Katarzyna Kucewicz.

- Może to być również gra słów rozumiana tylko przez panią Agnieszkę i jej zaufane osoby - dodała.

A jaka jest wasza opinia? Czy Agnieszka chciała tatuażem przekazać coś światu?

 Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu. "Długo trzymałam to w sobie"

Zagłosuj

Uważasz, że Agnieszka Chylińska chce coś przekazać nowym tatuażem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF