Zamknij

Agnieszka Chylińska ma zielone włosy

Redakcja
16.05.2018 12:16
Agnieszka Chylińska kolor włosów
fot. EAST NEWS

Agnieszka Chylińska uwielbia metamorfozy - szczególnie często zmienia kolor włosów lub fryzurę, więc jej fani zdążyli do tego przywyknąć. Czy jej najnowszy kolor jest dla fanów zaskoczeniem? Od pewnego czasu piosenkarka prezentuje się w całkiem nowej odsłonie.

Chylińska lub zaskakiwać swoich fanów - i zwykle dobrze jej to wychodzi. Niezwykłe stroje, częste zmiany fryzury i koloru włosów sprawiają, że wielbiciele są nią zafascynowani od lat. Długie włosy, krótkie, irokezy, czarny, blond, rudy, czerwony - to już było.

Od pewnego czasu gwiazda pojawia się z włosami w kolorze, jakiego wcześniej u niej nie widzieliśmy. Obecnie stawia na... zieleń.

Czy będzie to zmiana na dłużej, czy może tylko odświeżony wizerunek na serię wiosennych koncertów? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że Chylińska długo z "nowymi" włosami nie usiedzi. Niedawno na jej krótkiej czuprynie pojawiły się rudawe kosmyki. Tamta metamorfoza została świetnie przyjęta przez fanów, jednak gwiazda znów zapragnęła odmiany.

Zieleń na głowie artystki gości już od paru tygodni (choć uszło to plotkarskim serwisom w sieci), więc być może już niebawem Chylińska znów nas zaskoczy...

RadioZET.pl/SA