Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Chylińska opowiada o próbach samobójczych. Mocny wywiad z Wojewódzkim, Prokopem i Miszczakiem [VIDEO 18+]

13.11.2018 10:49

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła fanów do rozbrajającej szczerości i tego, że nie uznaje tematów tabu. W wywiadzie z Kubą Wojewódzkim, Marcinem Prokopem i Edwardem Miszczakiem opowiedziała o trudnych momentach swojego życia.

Agnieszka Chylińska opowiada o próbach samobójczych. Mocny wywiad z Wojewódzkim, Prokopem i Miszczakiem [VIDEO 18+] fot. Instagram:@agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska to artystka niezwykle popularna, ale również kontrowersyjna. Jej otwartość i bezpośredniość sprawiła, że ma zarówno rzesze wiernych fanów, jak i grupę osób oceniających ją jako wulgarną i przerysowaną. Z pewnością nie można jej jednak zarzucić nieszczerości. Chylińska zrobiła ogromną karierę jako wokalistka O.N.A. w latach 1994-2003, obecnie kontynuuje działalność solową. Właśnie promuje swój najnowszy album „Pink Pop”. Agnieszka nie boi się mówić o sobie, swojej rodzinie, a nawet poważnych problemach psychicznych. W wywiadach nie unika osobistych wyznań i opowieści o popełnionych błędach. W poniedziałek, 12 listopada na kanale artystki na Youtube pojawił się ponad 20-minutowy wywiad, który przeprowadzili z nią: Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop oraz Edward Miszczak. Nawet wielbiciele piosenkarki mogą być zdziwieni, o jak wielu trudnych tematach zdecydowała się opowiedzieć.

Chylińska fot. Instagram:@agnieszkachylinska

Szczery wywiad Agnieszki Chylińskiej

W wywiadzie dla dziennikarzy TVN Chylińska szczerze opowiedziała o trudnych relacjach z rodzicami, szalonym początku kariery i załamaniach nerwowych, a nawet próbach samobójczych. Z opowieści artystki wyłania się nie obraz kontrowersyjnej gwiazdy, ale mocno doświadczonej przez życie kobiety, która musiała radzić sobie z używkami, rozterkami psychicznymi i brutalnym światem show-biznesu. Kobiety, która ma świadomość swoich słabości i poświęciła wiele, by sobie z nimi poradzić. Chylińska zdradza również, jak wyglądało jej nawrócenie.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Chylińska w "Wieczorze z Radiem ZET"

RadioZET.pl/MF

Oceń