Zamknij

Agnieszka Chylińska pokazała córkę. Urocze nagranie z kwarantanny

Patrycja Chudolińska
26.03.2020 15:19
Agnieszka Chylińska
fot. Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska stara się promować hasło #zostańwdomu. Wokalistka, podobnie jak inne gwiazdy, umila trudny czas kwarantanny swoim obserwatorom. Ostatnio opublikowała urocze nagranie z córką, na którym czyta jedną ze swoich książek.

Agnieszka Chylińska dba o swoją prywatność. Właśnie dlatego nie publikuje zbyt często zdjęć swoich najbliższych i członków rodziny. Nic dziwnego, że ostatnie nagranie na profilu instagramowym Chylińskiej było ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów. Wokalistka zdecydowała się przeczytać książkę w towarzystwie córki. Urocze nagranie z kwarantanny zachwyciło internautów.

Agnieszka Chylińska czyta książki z córką

Agnieszka Chylińska jest nie tylko piosenkarką, ale również autorką książek dla dzieci. Gwiazda postanowiła przeczytać fanom fragment "Zuzi i Gilera". Zorganizowała z okazji kwarantanny transmisję na żywo, na której pojawiła się z jedną ze swoich dwóch córek, Krystyną.

- To ja i troszkę większa część mnie - powiedziała na wstępie.

Dziewczynka miała na sobie strój kosmity. Na każde pytanie mamy odpowiadała w języku ufoludków. Fani są zachwyceni tym, jaką więź mają Agnieszka Chylińska i jej córka.

- Kosmicznie! Rewelacja.

- Ale zajefajnie.

- Aga, petarda!

- Jak cię tu nie kochać?!

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh