Zamknij

Agnieszka Chylińska na zdjęciu z mamą. Wokalistka jako mała dziewczynka [FOTO]

04.07.2020 10:38
Agnieszka Chylińska na zdjęciu z mamą
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Chylińska opublikowała bardzo stare zdjęcie, na którym pozuje z mamą. Na czarno białej fotografii możemy zobaczyć, jak wokalistka wyglądała jako mała dziewczynka i dowiedzieć się, czym były "wakacje na wypasie".

Agnieszka Chylińska to wokalistka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden z najoryginalniejszych polskich głosów, tekściarka i barwna, często kontrowersyjna osobowość telewizyjna. Ogromną popularność przyniosła jej współpraca z zespołem O.N.A., z którym stworzyła niezapomniane hity, między innymi "Kiedy powiem sobie dość" czy "Niekochana". Po rozstaniu z grupą z powodzeniem kontynuuje karierę solową. W 2008 roku została jurorką talent-show "Mam talent!" zyskując ogromną sympatię widzów.

Chylińska nie jest gwiazdą, która zbyt często chwali się życiem osobistym w mediach społecznościowych. Zdarzyło jej się opowiadać szczere i często trudne historie swojego życia, ale daleko jej do epatowania prywatnymi zdjęciami czy nagraniami. Postanowiła jednak zrobić wyjątek i podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa. Możemy na nim oglądać wokalistkę jako małą dziewczynkę w towarzystwie mamy.

Agnieszka Chylińska przeżywa kryzys? Fani martwią się o wokalistkę

Agnieszka Chylińska na zdjęciu z mamą. Była wtedy małą dziewczynką

Agnieszka Chylińska zrobiła fanom niemałą niespodziankę, chwaląc się zdjęciem z dzieciństwa. Fotografia wygląda na bardzo starą, a poza gwiazdą widzimy na niej także jej mamę. Agnieszka zdradziła, że jest to zdjęcie z wakacji. 

- Kiedyś to były wakacje na wypasie - napisała.

Fani byli zachwyceni zdjęciem i możliwością przekonania się, jak Chylińska zmieniła się przez lata. Zdaniem większości nadal można ją rozpoznać i jest bardzo podobna do mamy.

- Mega podobieństwo.

- To były wakacje, ech w maluchu. Przekąska podczas podróży udko z kurczaka. Bardzo podobna do mamy pani  jest.

- Ty i mama jak klony - ocenili.

Też uważacie, że Agnieszka i jej mama są jak dwie krople wody?