Zamknij

Agnieszka Chylińska poprowadzi talk-show. Zobacz zapowiedź [18+]

Redakcja
30.10.2018 10:26
Agnieszka Chylińska poprowadzi talk-show. Zobacz zapowiedź [18+]
fot. Instagram:@agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska nie tylko doskonale radzi sobie w przemyśle muzycznym, ale jest również jedną z największych gwiazd stacji TVN. Kuba Wojewódzki opublikował w sieci zapowiedź nowego talk-show, które poprowadzi Chylińska. Format zapowiada się bardzo interesująco.

Agnieszka Chylińska to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych krajowych wokalistek. Po spektakularnym sukcesie, jaki odniosła w zespole O.N.A., postanowiła kontynuować karierę solową. 26 października premierę miał najnowszy teledysk Chylińskiej, promujący płytę „Pink Punk”. Artystka znana ze swobodnego stylu bycia i często pikantnych wypowiedzi jest także gwiazdą stacji TVN. Jako jurorka „Mam Talent” zaskarbiła sobie sympatię widzów. Wielu fanów z przyjemnością oglądałoby Agnieszkę częściej. Już niedługo będą mieli taką możliwość.

ZOBACZ TAKŻE: Wywiad z Agnieszką Chylińską w "Wieczorze z Radiem ZET"

A.Chylińska
fot. Instagram:@agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska poprowadzi talk-show

Na profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pojawiła się krótka zapowiedź, którą dziennikarz opatrzył opisem „to był zaszczyt”. Na filmie widać zlepek ujęć, na których Chylińska rozmawia nie tylko z Kubą, ale także Marcinem Prokopem i Edwardem Miszczakiem. Z filmu wynika, że rozmowy były prowadzone w bardzo swobodnym stylu (Agnieszka nie unika między innymi przekleństw), ale dotykały często trudnych tematów. Więcej informacji na temat programu ma pojawić się wkrótce. Z pewnością jednak zapowiada się on ciekawie i oryginalnie. Zapowiedź znalazła się także na profilu samej wokalistki na Instagramie.

Tego samego zdania są także fani Chylińskiej. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

„Będzie bardzo szczere, bardzo mocne, zabawne, a zarazem uderzające i na pewno bardzo wzruszające…Czekam z niecierpliwością”.

Uwielbiam Agnieszkę za mega szczerość!”

Ależ ja no czekam. Mistrzowie!”

Pozostaje nam czekać na informacje o kolejnym zawodowym wyzwaniu Agnieszki Chylińskiej.

RadioZET.pl/MF