Zamknij

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę. Postawiła na ostre cięcie [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
15.04.2020 12:49
Agnieszka Chylińska
fot. Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska znów zmieniła fryzurę. Jakiś czas temu wokalistka zdecydowała się na długie, białe dredy. Teraz postawiła na drastyczne cięcie.

Agnieszka Chylińska lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Artystka swoją kreatywność i osobowość wyraża nie tylko poprzez muzykę, ale także wygląd. Szczególnie ważne są jej włosy. Gwiazda zmienia fryzurę regularnie - widzieliśmy ją już z zielonym oraz różowym irokezem, czarnymi, prostymi włosami, a niedawno także z białymi dredami. Choć od ostatniej metamorfozy nie minęło dużo czasu, Agnieszka Chylińska postanowiła znów poeksperymentować z fryzurą.

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę. Pozbyła się dredów

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce większość osób spędza czas w domu. Salony fryzjerskie są zamknięte, więc część osób decyduje się samodzielnie zadbać o włosy, obcinając je lub farbując w domowym zaciszu. Na podobne kroki zdecydowała się Agnieszka Chylińska. Jeszcze niedawno zachwycała fanów długimi, białymi dredami. Teraz postawiła na krótkie, proste siwe włosy. W najnowszym nagraniu na Instagramie pochwaliła się nowym wyglądem.

- Siwy łeb! Kocham cię, siwy łbie. Ja mam fioletowy.

- Różowe, zielone, siwe... Aguś, w każdym kolorze wyglądasz super.

- Aga, super masz kolor włosów - komplementują internauci.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh