Zamknij

Agnieszka Chylińska przeżywa kryzys? Fani martwią się o wokalistkę

Patrycja Chudolińska
20.05.2020 11:58
Agnieszka Chylińska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska zaniepokoiła swoich fanów ostatnim nagraniem. Internauci podejrzewają, że wokalistka przeżywa trudny czas.

Agnieszka Chylińska szczególnie chroni prywatność i nieczęsto zwierza się ze swoich problemów. Wokalistka zwraca uwagę na to, co publikuje w mediach społecznościowych - nie pokazuje twarzy dzieci i nie ujawnia szczegółów na temat swojego życia rodzinnego. Internauci zauważyli jednak, że w ostatnim czasie coś zmieniło się w zachowaniu artystki.

Agnieszka Chylińska dba o kontakt z fanami przez Instagrama. Od początku epidemii w Polsce czyta na nagraniach fragmenty swoich książek. Najnowsza część serii o Zezi i Gilerze zaniepokoiła internautów. W książce "Giler, trampolina i reszta świata" Chylińska opisała trudne rozstanie. Autorka często inspiruje się prawdziwymi wydarzeniami ze swojego życia, dlatego fani zaczęli podejrzewać problemy w jej małżeństwie.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu. "Długo trzymałam to w sobie"

Agnieszka Chylińska przeżywa kryzys? Internauci podejrzewają problemy w małżeństwie

Fanów zmartwił fragment o rozstaniu, a w sieci pojawiły się plotki o rozwodzie. Ostatecznie całą sprawę postanowiła skomentować menadżerka Chylińskiej. Jej wypowiedź nie rozwiała jednak wszystkich wątpliwości.

- Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona - przyznała tajemniczo Joanna Ziędalska-Komosińska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Na Instagramie Agnieszki Chylińskiej pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów. Artysta na ten moment nie zdecydowała się na nie odpowiedzieć.

- Widać, ze w środku w Tobie jest smutek. Myślę bardzo ciepło o Tobie i przesyłam dużo dobrej energii, jaką ja nie raz mogłam brać z Twojej muzyki.

- Oj, widać, coś ewidentnie jest nie tak, sam ton głosu jest bardzo smutny i jakby spowolniony.

- Dla mnie Agnieszko jesteś smutna, smutna bardzo. Mimo tego, co robisz, wygłupiasz się, śpiewasz, jest smutek. Obym się myliła, życzę Ci wielkiego szczęścia i spokoju. Uwielbiam Cię - czytamy w komentarzach.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh