Zamknij

Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu. "Długo trzymałam to w sobie"

Patrycja Chudolińska
03.01.2020 16:03
Agnieszka Chylińska
fot. zrzut ekranu: kultura.onet.pl

Agnieszka Chylińska udzieliła bardzo emocjonalnego i szczerego wywiadu. Podczas rozmowy o nowej książce zeszła na temat własnej rodziny. W pewnym momencie z oczu piosenkarki popłynęły łzy.

Agnieszka Chylińska opowiedziała o rodzinie

Agnieszka Chylińska wydała niedawno kolejną książkę. Opowieść dla dzieci "Giler, trampolina i reszta świata" inspirowana jest wydarzeniami, których artystka doświadcza we własnym domu. Wokalistka w rozmowie z Marcinem Prokopem na łamach Onetu podzieliła się szczegółami swojego życia rodzinnego. Okazuje się jednak, że wywiad nie został opublikowany w całości. W pewnym momencie Agnieszka Chylińska zaczęła płakać.

- Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami... To miał być kolejny nasz wywiad... Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo "wyjątkowego" dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie "na sprzedaż". Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam "profesjonalnie" - przekazała artystka w liście opublikowanym na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda przyznaje, że pozwoliła na publikację rozmowy w okrojonej wersji - w formie, która jej "aż tak bardzo nie obnaża".

- To taki mój skromny prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż... - kończy list Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu

Wyznanie Agnieszki Chylińskiej mocno zdziwiło jej fanów. Choć artystka nie wyjaśniła, co ma na myśli mówiąc o "wyjątkowym" dziecku, jej obserwatorzy podejrzewają, że jedno z jej dzieci cierpi na autyzm. W komentarzach starają się przekazać jej jak najwięcej wsparcia.

- Każdy Twój wywiad jest wzruszający i niezwykle emocjonujący. Właśnie za tę prawdę i szczerość najbardziej Cię uwielbiam.

- Aguś... dziękujemy za to, co nam ofiarowujesz, bardzo różnym kosztem. Podziwiam i jestem dumna na maksa!

- Ściskam całym serduchem.

- To był bardzo wzruszający wywiad. Dziękujemy!

Przeczytacie najnowszą książkę Agnieszki Chylińskiej?

 

RadioZET.pl/PCh