Zamknij

Agnieszka Chylińska skończyła 45 lat. Jak zmieniła się wokalistka? [FOTO]

24.05.2021 16:27
Agnieszka Chylińska
fot. Adam Burakowski/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Chylińska skończyła 45 lat. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek przez lata mocno zmieniła swój wizerunek. Jak wyglądała na początku kariery, kiedy rozpoczynała muzyczną drogę w grupie O.N.A.?

Agnieszka Chylińska to postać, obok której ciężko przejść obojętnie. Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uzdolnionych polskich wokalistek wielokrotnie wzbudzała kontrowersje, zwłaszcza na początku kariery. Jej znakiem rozpoznawczym był nie tylko świetny, niezwykle oryginalny głos, ale także drapieżny wizerunek i wypowiedzi, które w wielu osobach wzbudzały mieszane uczucia. Jedno jest pewne - od nastoletnich lat nie można jej było odmówić charyzmy i determinacji. Młoda fanka ostrej gitarowej muzyki sławę zawdzięcza współpracy z grupą O.N.A., z którą stworzyła takie hity jak "Kiedy powiem sobie dość", "Jestem silna" czy "Niekochana". Grupa cieszyła się ogromną popularnością fanów i była doceniana przez krytyków, na dobre wpisując się w historię polskiej muzyki rockowej.

Po rozpadzie O.N.A. w roku 2003 Chylińska zdecydowała się kontynuować karierę solo, co okazało się doskonałym pomysłem. W 2004 roku ukazała się płyta "Winna" nagrana jako grupa Chylińska, a pięć lat później stricte solowy album wokalistki "Modern rocking". Agnieszka wylansowała takie przeboje jak tytułowa "Winna" czy "Nie mogę cię zapomnieć". W 2018 roku pojawiła się ostatnia jak dotąd płyta Chylińskiej "Pink Punk".

Agnieszka Chylińska skończyła 45 lat. Jak zmieniła się wokalistka?

Poza działalnością muzyczną Agnieszka Chylińska z powodzeniem radziła sobie także w innych branżach. Widzowie pokochali ją jako charyzmatyczną jurorkę "Mam talent!" i "Małych gigantów", na swoim koncie ma także osiem książek dla dzieci. Prywatnie jest mamą trójki dzieci: syna Ryszarda oraz córek Estery i Krystyny oraz żoną Marka, który zajmował się projektowaniem okładek płyt O.N.A.

Choć ciężko w to uwierzyć, Chylińska 23 maja skończyła 45 lat. Przez ten czas mocno zmienił się wizerunek gwiazdy - sporo schudła i postawiła na mniej drapieżny styl, choć liczne tatuaże nadal są jej znakiem rozpoznawczym. Jednak wiele osób, które od początku śledzą jej karierę, z trudem rozpoznają w obecnej Agnieszce tę samą zbuntowaną młodą wokalistę z kruczoczarnymi włosami, która na gali Fryderyków obrażała nauczycieli. Sama wokalistka w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z czasów młodości. Jedno jest pewne - Chylińska nadal jest osobą nietuzinkową, która ma coś do powiedzenia.