Zamknij

Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o swoich związkach. Dlugo czekała na prawdziwą miłość

14.05.2021 12:23
Agnieszka Chylińska
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Chylińska, choć bardzo chroni swoją prywatność, to jednocześnie chętnie dzieli się swoimi przeżyciami i opiniami o trudnych tematach życiowych. Tym razem artystka szczerze opowiedziała o swoich związkach i poszukiwaniu miłości. Długo musiała czekać na prawdziwe uczucie.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dzięki swojemu wyrazistemu, mocnemu głosowi, a także kontrowersyjnym niekiedy poglądom i rozbrajającej szczerości, gwiazda zyskała sympatię tysięcy polskich słuchaczy. Popularna jest także w social mediach, gdzie chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi oraz przemyśleniami na różne tematy. Choć Chylińska niechętnie odsłania kulisy swojego obecnego życia prywatnego, to jednak o swoich doświadczeniach i naukach, jakie wyciągnęła z dotychczasowych przeżyć, mówi często z wielką szczerością.

W wywiadach zdradziła na przykład, jak ciężko było jej znieść olbrzymią sławę, jaka na nią spłynęła z początkiem kariery, a także o tym, jak odnalazła się w roli matki. Piosenkarka wprost opowiada o swoich dobrych posunięciach, jak też błędach swojego życia.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska po latach wyznała bolesną prawdę. "Zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie"

Agnieszka Chylińska szczerze o poprzednich związkach

W swoim niedawnym poście Chylińska bez owijania w bawełnę wyznała, że w przeszłości nie potrafiła żyć sama i za wszelką cenę szukała związku, nawet jeśli był on dla niej wyniszczający i nie mogła znaleźć w nim poczucia harmonii i bezpieczeństwa.

"Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu. Tylko gdy był ON, to siebie widziałam, ale oczami JEGO. Nie było ważne czy traktował mnie tak, czy siak. Był" - napisała artystka. Jak podkreśliła, nie umiała obyć się bez intensywnych emocji, która były motorem dla jej twórczości. Tylko przeżywając euforię lub rozpacz, była w stanie tworzyć. Przełomem w jej życiu była jednak prawdziwa miłość - miłość z wyboru.

"Pisało się tylko wtedy gdy się płakało z euforii lub z rozpaczy. Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności" - napisała szczerze Chylińska.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy dziękują artystce za jej szczere słowa. Wiele osób widzi w nich swoje doświadczenia. W odpowiedzi dziękują Chylińskiej za jej szczere słowa i przyznają, że właśnie za to cenią ją najbardziej.

RadioZET.pl/AS