Zamknij

Agnieszka Chylińska zrobiła nowy tatuaż. Na głowie! Co wytatuowała?

Redakcja
18.06.2018 12:05
Agnieszka Chylińska
fot. Instagram

Chylińska pochwaliła się nowym tatuażem. Na jej głowie tuż obok turkusowego irokeza pojawił się kolorowy obrazek. Jak Wam się podoba?

Nowy tatuaż Agnieszki Chylińskiej jest kolorowy i zawiera kwiatowy motyw. Najpierw sam tatuator zamieścił na Instagramie zdjęcie nowego obrazka Chylińskiej, jednak „dziara” była jeszcze modyfikowana, bo w poście samej Agnieszki wygląda już nieco inaczej. Jak Wam się podoba?

Zdania fanów o nowym tatuażu piosenkarki są podzielone. Niektórzy uważają, że tatuowanie głowy jest przesadą. Inni, że każdy robi to, na co ma ochotę. Na szczęście większość komentujących uważa, że królowej polskiego rocka w tatuażach jest do twarzy.

Agnieszka Chylińska to jedna z tych artystek, które nieustannie zaskakują swoimi metamorfozami. Często zmienia kolory włosów i fryzury. Teraz, od dłuższego czasu ma krótkie włosy i irokeza, z którego barwami co pewien czas eksperymentuje. Niedawno była zieleń, potem blond, potem odcienie turkusu – trudno zdecydować, w którym kolorze jest jej lepiej.

Tatuaże, obok wyrazistych fryzur, są kolejnym znakiem rozpoznawczym Chylińskiej. Ma już ich kilkanaście.

Dodajmy, że twórcą nowego tatuażu Chylińskiej jest ten sam artysta, który niedawno tatuował też Maję Hyży.

Maja Hyży wytatuowała sobie rysunki dzieci

RadioZET.pl/SA