Zamknij

Agnieszka Dygant pokazała mamę na Instagramie

Redakcja
16.04.2018 08:51
Agnieszka Dygant w Rzymie
fot. Instagram

Agnieszka Dygant wybrała się razem z mamą do Rzymu. Aktorka pokazała na Instagramie kilka fotografii z rodzinnego wyjazdu.

Agnieszka Dygant pokazała mamę na Instagramie

Agnieszka Dygant rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym i zamieszcza w internecie rodzinne fotografie. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie gwiazda filmu „Listy do M. 3” zamieściła zdjęcie ze swoją mamą.

Fani aktorki byli zachwyceni jej rodzicielką. Niektórzy pisali, że mama Agnieszki Dygant powinna zostać aktorką. Nie zabrakło także komentarzy, z których wynikało, że obie panie są do siebie łudząco podobne. „Już wiadomo, po kim odziedziczyłaś urodę” — pisali internauci.

Rzeczywiście trudno się nie zauroczyć. Choć trzeba przyznać, że wąskie uliczki, piękne zabytki i niepowtarzalna atmosfera Wiecznego Miasta też robią swoje.

Warto przypomnieć, że Agnieszka Dygant urodziła się w 1973 roku w Piasecznie. Podobno już w podstawówce wiedziała, że chce zostać aktorką. W liceum była punkiem, co nie przeszkodziło jej skończyć szkoły z dobrymi stopniami i dostać się do łódzkiej filmówki.

Dzieciństwo nauczyło ją zaradności. „Z tego okresu wyniosła przekonanie, że wszystkie kobiety są silne. Kiedy trzeba, potrafią być ojcem, a kiedy trzeba, matką, zarobić na życie” — można było przeczytać w magazynie „Rewia” o dzieciństwie Agnieszki, która straciła ojca, gdy miała sześć lat.

RadioZET.pl/SI