Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Dygant pokazała mamę na Instagramie

16.04.2018 08:51

Agnieszka Dygant wybrała się razem z mamą do Rzymu. Aktorka pokazała na Instagramie kilka fotografii z rodzinnego wyjazdu.

Agnieszka Dygant w Rzymie fot. Instagram

Agnieszka Dygant pokazała mamę na Instagramie

Agnieszka Dygant rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym i zamieszcza w internecie rodzinne fotografie. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie gwiazda filmu „Listy do M. 3” zamieściła zdjęcie ze swoją mamą.

Fani aktorki byli zachwyceni jej rodzicielką. Niektórzy pisali, że mama Agnieszki Dygant powinna zostać aktorką. Nie zabrakło także komentarzy, z których wynikało, że obie panie są do siebie łudząco podobne. „Już wiadomo, po kim odziedziczyłaś urodę” — pisali internauci.

Rzeczywiście trudno się nie zauroczyć. Choć trzeba przyznać, że wąskie uliczki, piękne zabytki i niepowtarzalna atmosfera Wiecznego Miasta też robią swoje.

Warto przypomnieć, że Agnieszka Dygant urodziła się w 1973 roku w Piasecznie. Podobno już w podstawówce wiedziała, że chce zostać aktorką. W liceum była punkiem, co nie przeszkodziło jej skończyć szkoły z dobrymi stopniami i dostać się do łódzkiej filmówki.

Dzieciństwo nauczyło ją zaradności. „Z tego okresu wyniosła przekonanie, że wszystkie kobiety są silne. Kiedy trzeba, potrafią być ojcem, a kiedy trzeba, matką, zarobić na życie” — można było przeczytać w magazynie „Rewia” o dzieciństwie Agnieszki, która straciła ojca, gdy miała sześć lat.

RadioZET.pl/SI

Oceń