Zamknij

Dygant pokazała wspólne zdjęcie z Piotrem Adamczykiem z licealnych czasów. "Kocham go jak brata"

22.03.2021 15:09
Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant
fot. Piotr Fotek/ Reporter/East News

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk znają się ze sobą od dziecka. Gwiazda w najnowszym wpisie pokazała piękną znajomość z Piotrem Adamczykiem za pomocą wspólnych zdjęć. Złożyła też przyjacielowi życzenia urodzinowe.

Agnieszka Dygant i  Piotr Adamczyk są przykładem na to, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Aktorzy znają się od dziecka i wciąż się wspierają. Aktorka opisała ich piękną przyjaźń w najnowszym wpisie na Instagramie. Dygant zamieściła mnóstwo wspólnych zdjęć z Piotrem Adamczykiem, składając mu życzenia urodzinowe. Piotr Adamczyk 21 marca świętował 49. urodziny.

Agnieszka Dygant pokazała wspólne zdjęcie z Piotrem Adamczykiem z licealnych czasów

"Zdjęć z tym facetem mam chyba miliard i ze 2 000 000 000 wspólnych przygód i wspomnień. Znam go od dziecka i kocham jak brata. Piotr Adamczyk ma dziś urodziny. Wszystkiego najlepszego" - napisała aktorka.

Wśród zdjęć można dostrzec jedno, na których aktorzy mają po kilkanaście lat. Fotografia została wykonana podczas zajęć Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Haliny i Jana Machulskich. Piotr Adamczyk odpowiedział na piękny gest przyjaciółki wzruszającym wpisem.

"Agnieszko Kochana. Dziękuję Ci bardzo. Długo czekałem na takie wyznanie. Warto było. Zawsze kiedy Cię spotykam, wracam do czasów z tego czarnobiałego zdjęcia. Masz rację - los nam daje wiele wspólnych chwil i przygód. Kocham Cię jak siostrę. Do następnej wspólnej przygody" - napisał gwiazdor.

Agnieszka i Piotr oprócz tego, że przyjaźnią się, chętnie ze sobą współpracują. Mogliśmy ich oglądać w m.in. hicie kinowym "Listy do M.".