Zamknij

Agnieszka Dygant pozuje w bikini. Fani zachwyceni figurą aktorki

Maciej Friedrich
12.08.2019 13:23
Agnieszka Dygant pozuje w bikini. Fani zachwyceni figurą aktorki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Dygant zyskała sympatię fanów nie tylko dzięki aktorskiemu talentowi, ale też naturalności. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z wakacji w Afryce, na którym pozuje w skąpym bikini. Fani zachwycili się figurą gwiazdy, porównując ją do nastolatek. Jak Agnieszka utrzymuje się w tak świetnej formie?

Agnieszka Dygant to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Znana między innymi z „Listów do M.” i „Kobiet Mafii” gwiazda zachwyca widzów nie tylko aktorskim talentem, ale też otwartością, naturalnością i dystansem do siebie. Próżno również szukać jej udziału w branżowych skandalach. Nie od dziś wiadomo również, że Agnieszka jest bardzo szczupła i wiele koleżanek z branży może pozazdrościć jej figury. Dowodem na to jest zdjęcie gwiazdy z tegorocznych wakacji.

Agnieszka Dygant na wakacjach w bikini. Zachwyca figurą nastolatki

Po pracowitym sezonie Agnieszka Dygant postanowiła wybrać się na zasłużone wakacje. Po odpoczynku nad polskim morzem wyjechała do malowniczej Afryki, a swój pobyt relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując na Instagramie. Wielbicieli aktorki najbardziej zachwyciła fotografia, na której Agnieszka pozuje w Zanzibarze na tle oceanu ubrana jedynie w skąpe bikini. Internauci jednoznacznie uznali, że figury Dygant mogą pozazdrościć nawet nastolatki. Trzeba przyznać, że 46-letnia gwiazda płaskim brzuchem może zawstydzić kobiety o wiele od niej młodsze. Pod zdjęciem gwiazdy pojawiły się liczne komentarze.

Widoki i okolica piękne, ale to osiemnastoletnie ciało boskie.

Myślałam, że Pani nie może być piękniejsza, a jednak – czytamy pod postem aktorki.

Agnieszka Dygant nie stosuje diet? „Ohydnie to brzmi”

Wiele osób zastanawia się, jak 46-letniej aktorce udaje się zachować tak zachwycającą figurę. Agnieszka zdradziła w wywiadzie dla TVN, że w jej wypadku obyło się bez diet i wyrzeczeń.

Postanowiłam jakąś taką dietę glikemiczną wdrożyć, ale łamie się i czasami mam takie momenty… No wiadomo – ciasto czekoladowe idzie w bardzo dużej ilości. Myślę, że to jest kwestia pewnych predyspozycji, tak zwanych genów. Ohydnie to brzmi, bo to zawsze wyzwala agresje, jak ktoś mówi: Jestem szczupła, to zasługa genów. U mnie akurat rzeczywiście coś takiego jest – podsumowała.

Pozostaje tylko pozazdrościć tak dobrej przemiany materii.

 Julia Wieniawa kusi w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy

Zagłosuj

Jak oceniasz figurę Agnieszki Dygant?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/viva.pl/MF