Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Dygant zaskoczyła kolorem włosów. Co za zmiana!

12.02.2018 14:29
xxx zet

Kolejna gwiazda zdecydowała się na mocną metamorfozę. Tym razem to Agnieszka Dygant. Zmieniła fryzurę i kolor włosów. Zaskoczeni?

Agnieszka Dugant nowa fryzura włosy fot. Instagram

Agnieszka Dygant dołącza do grona gwiazd, które zdecydowały się właśnie na odświeżenie wizerunku. Już kilka dni temu pochwaliła się w sieci zdjęciem z salonu fryzjerskiego. Widać, że z jej włosami coś się dzieje i na pewno jest to zmiana odcienia. Ciekawscy fani zaczęli dopytywać, jaki kolor wybrała. Gwiazda jednak nie uchyliła rąbka tajemnicy i po prostu postanowiła internautów zaskoczyć. Zmiana jest duża, bo gwiazda od dawna znana jest z ciemnych włosów. Wygląda na to, że tamte odcienie już się jej znudziły i zdecydowała się na ogromną zmianę. Postawiła na... blond! Po kilku dniach fani wreszcie doprosili się rezultatu.

Czy taki kolor pasuje do Agnieszki Dygant? Najwyraźniej zarówno aktorka, jak i jej fani są tą zmianą zachwyceni. Poza zmianą koloru gwiazda zdecydowała się też na drobne cięcie i lekką grzywkę. Internauci są zmianą zachwyceni i zauważają, że zmiany są zdecydowanie na plus, a aktorka wygląda dziesięć lat młodziej.

Też się z tym zgadzamy.

RadioZET.pl/SA

Oceń