Zamknij

Agnieszka Dygant zaskoczyła kolorem włosów. Co za zmiana!

Redakcja
12.02.2018 14:29
Agnieszka Dugant nowa fryzura włosy
fot. Instagram

Kolejna gwiazda zdecydowała się na mocną metamorfozę. Tym razem to Agnieszka Dygant. Zmieniła fryzurę i kolor włosów. Zaskoczeni?

Agnieszka Dygant dołącza do grona gwiazd, które zdecydowały się właśnie na odświeżenie wizerunku. Już kilka dni temu pochwaliła się w sieci zdjęciem z salonu fryzjerskiego. Widać, że z jej włosami coś się dzieje i na pewno jest to zmiana odcienia. Ciekawscy fani zaczęli dopytywać, jaki kolor wybrała. Gwiazda jednak nie uchyliła rąbka tajemnicy i po prostu postanowiła internautów zaskoczyć. Zmiana jest duża, bo gwiazda od dawna znana jest z ciemnych włosów. Wygląda na to, że tamte odcienie już się jej znudziły i zdecydowała się na ogromną zmianę. Postawiła na... blond! Po kilku dniach fani wreszcie doprosili się rezultatu.

Czy taki kolor pasuje do Agnieszki Dygant? Najwyraźniej zarówno aktorka, jak i jej fani są tą zmianą zachwyceni. Poza zmianą koloru gwiazda zdecydowała się też na drobne cięcie i lekką grzywkę. Internauci są zmianą zachwyceni i zauważają, że zmiany są zdecydowanie na plus, a aktorka wygląda dziesięć lat młodziej.

Też się z tym zgadzamy.

RadioZET.pl/SA