Zamknij

Agnieszka Dygant padła ofiarą oszustów. Nie jest jedyną pokrzywdzoną gwiazdą

Maciej Friedrich
18.04.2019 12:43
Agnieszka Dygant padła ofiarą oszustów. Nie jest jedyną pokrzywdzoną gwiazdą
fot. Instagram:@Tomasz Zukowski/East News

Agnieszka Dygant opublikowała w sieci wpis, w którym informuje, że padła ofiarą oszustwa. Przestrzegła też przed produktem, który może być niebezpieczny dla zdrowia. Nie jest jedyną gwiazdą, która została oszukana.

Agnieszka Dygant to rozpoznawalna polska aktorka, która nie może narzekać na brak popularności oraz ilość propozycji zawodowych. W zeszłym roku mogliśmy oglądać ją w „Kobietach Mafii”, a w tym roku pojawiła się w kontynuacji. Często pojawiała się również w kampaniach promocyjnych znanych marek. Jej wizerunek jest dla wielu reklamodawców bardzo cenny. Niestety okazało się, że nie wszyscy korzystają z niego za zgodą gwiazdy.

Agnieszka Dygant oszukana

W środę, 17 kwietnia na profilu Agnieszki Dygant na Instagramie pojawił się wpis, w którym aktorka ostrzega fanów przed fałszywą reklamą. Jak się okazało, jej wizerunek został wykorzystany w akcji promocyjnej środka odchudzającego bez jej zgody.

„Uwaga! Fałszywa reklama. Oświadczam, że nie mam z tym produktem ani z tą reklamą nic wspólnego. Kochani, nie dajcie się wkręcić. To kłamstwo. Ktoś chce zarobić pieniądze kosztem waszego zdrowia i mojego wizerunku. Omijajcie ten produkt z daleka!” – ostrzega Agnieszka.

ZOBACZ: Agnieszka Dygant dla RadioZET.pl opowiedziała o roli w filmie "Kobiety mafii 2" [WIDEO]

Pod wpisem Dygant pojawił się komentarz Tamary Arciuch, która również padła ofiarą tego typu oszustwa.

„Ja miałam to samo. Zrobili mi jeszcze fotomontaże twarzy i reszty, gdzie wyglądam jak słonica. Niestety, mój prawnik rozłożył ręce z powodu trudności w ich namierzeniu. Jeśli będziesz miała pomysł jak ich dorwać, daj znać. Połączymy siły” – zaproponowała.

Fani stanęli murem za Agnieszką i nie mieli litości, komentując zachowanie oszustów. Kto wie, być może medialne nagłośnienie sprawy pozwoli ustalić tożsamość osoby, która wykorzystała wizerunek aktorki.

Zagłosuj

Czy padłeś/aś ofiarą internetowego oszustwa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF