Zamknij

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wspomina miesiąc miodowy z mężem. Nie zabrakło pikantnych szczegółów

20.07.2020 12:07
Agnieszka Fitkau-Perepeczko wspomina miesiąc miodowy z mężem. Nie zabrakło pikantnych szczegółów
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Pereczko tworzyli zgrane i kochające się małżeństwo. Sielankę przerwała śmierć aktora, który zmarł w 2005 roku. Gwiazda "M jak miłość" w rozmowie z "Na żywo" wróciła wspomnieniami do pięknych chwil spędzonych z mężem. Nie zabrakło pikantnych wspomnień z miesiąca miodowego.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wspomina upojny miesiąc miodowy z mężem

Agnieszka Fitka-Perepeczko w wywiadach często wspomina zmarłego męża - Marka Perepeczko, z którym łączyła ją wielka miłość. Gwiazda w rozmowie z "Na żywo" postanowiła opowiedzieć o ich miesiącu miodowym. Nie zabrakło pikantnych szczegółów.

"Pewna kobieta napisała, że wiejski dom, w którym ja i Marek spędziliśmy miodowy miesiąc, wciąż stoi w tym samym miejscu. Ten, w którym spaliśmy na sienniku, pod wielką, białą pierzyną, i prawie nie wychodziliśmy na zewnątrz, bo tak byliśmy siebie spragnieni. Te wspomnienia sprawiają, że czuję się szczęśliwa, mimo że nie ma go już 14 lat..." - powiedziała serialowa Simona z "M jak miłość".

Mimo że aktorka jest otwarta na nowe znajomości, również z dużo młodszymi mężczyznami, przyznaje, że w relacjach nie szuka panów podobnych do jej męża, gdyż on był niepowtarzalny.

"To niemożliwe. On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością. A ja lubię słuchać swojego mózgu. [Podpowiada mi] że to są romanse na chwilę, takie, które dodają mi tylko blasku" -powiedziała Agnieszka Fikau-Perepeczko.

Marek Perepeczko: Kiedy i na co zmarł aktor "Janosika"?

Miłość Agnieszki i Marka przerwała śmierć aktora. Marek Perepeczko zmarł na zawał serca w swoim mieszkaniu w Częstochowie. Urna z prochami aktora została złożona 28 listopada 2005 roku na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Na żywo