Zamknij

Agnieszka Grochowska w grzywce i krótkich blond włosach. Jest nie do poznania

Sylwia Wamej
04.03.2020 16:09
Agnieszka Grochowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Grochowska pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu "Elle". Gwiazda zaprezentowała się w zupełnie nowej, zadziornej odsłonie - krótkich blond włosach i grzywce.

Agnieszka Grochowska w grzywce i krótkich blond włosach. Jest nie do poznania

Agnieszka Grochowska została bohaterką najnowszego wydania magazynu "Elle". Gwiazda zaprezentowała się w nowym, zadziornym wizerunku - krótkich blond włosach z grzywką i zmysłowej bieliźnie. Nowa fryzura to najprawdopodobniej peruka na potrzeby sesji dla magazynu. Trzeba przyznać, że 40-letnia gwiazda w nowej fryzurze wygląda nie do poznania. Gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do bardzo naturalnego wizerunku: na co dzień nosi ciemne, proste włosy i niemal się nie maluje.

Wielbicielom Grochowskiej nowy wizerunek bardzo przypadł do gustu. "Cudnie", "mega", "kobieta kameleon. Piękna i silna", "wow, ale czad" - pisali fani.

Agnieszka Grochowska: W jakich filmach wystąpiła?

Agnieszka Grochowska na swoim koncie ma role w takich filmach, jak m.in. "Bez wstydu", "Wałęsa. Człowiek z nadziei", "Obce niebo" oraz  "Moja gwiazda. Teen spirit". Prywatnie Agnieszka Grochowska jest żoną reżysera - Dariusza Gajewskiego i mamą dwóch synów: Władysława i Henryka.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW