Zamknij

Agnieszka Hyży broni Kurdej-Szatan. Mocne słowa

25.11.2021 20:54
Agnieszka Hyż
fot. Pawel Wodzynski/East News

Agnieszka Hyży stanęła w obronie Barbary Kurdej-Szatan. Po tym, jak wysłuchała rozmowę Magdy Mołek z aktorką, dziennikarka zareagowała. "Zniszczyć człowieka można bardzo szybko. Jednym wpisem, jednym postem" - podkreśliła Agnieszka Hyży.

Agnieszka Hyży postanowiła stanąć w obronie Barbary Kurdej-Szatan. Dziennikarka po wysłuchaniu emocjonalnej rozmowy Magdy Mołek i Kurdej-Szatan zdradziła, co myśli o całej sytuacji.

"Każdy może mieć swoje zdanie - ma prawo. Każdy może czasem popełnić błąd i powiedzieć dwa zdania za dużo albo nie pomyśleć o formie i później żałować. "Nikt nie ma prawa hejtować, obrzucać błotem, niszczyć, znęcać się psychicznie nad drugim człowiekiem. Tu w świecie online to przecież takie proste i łatwe" - czytamy na Insta Stories Agnieszki Hyży.

Zobacz też:  Pudelek: Barbara Kurdej-Szatan znika z kampanii Play. "Sieć nie przedłuży kontraktu"

Agnieszka Hyży broni Kurdej-Szatan. Mocne słowa

Gwiazda dodała też, jak bardzo słowa mogą zranić drugą osobę oraz uruchomić spiralę nienawiści.

"Od dawna to powtarzam - zniszczyć człowieka można bardzo szybko. Jednym wpisem, jednym postem, jednym komentarzem. Uruchomi to spiralę nienawiści, jednostronnej krucjaty. Człowiek ten zaleczy rany, oswoi się z tym, co usłyszał i czego doświadczył, ale już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem" - napisała Agnieszka Hyży.

Sama Hyży wielokrotnie musiała sama zmagać się z nienawistnymi komentarzami.

"Wiem doskonale, co się czuje, gdy wylewają na ciebie wiadro pomyj. Wiem, jak mocno boli, gdy stajesz się bohaterem krzywdzących treści i jesteś bezsilny. Nie możesz nic zrobić, a każde twoje słowo czy reakcja będą obrócone przeciwko tobie.Wiem, jak to jest czytać złośliwe, upokarzające i wulgarne komentarze. Wiem też, jakie masz myśli w głowie, gdy dostajesz wiadomości pełne gróźb, życzeń śmierci, choroby dla twojego dziecka" - napisała Hyży.