Zamknij

Agnieszka Hyży jest w ciąży? Dziennikarka opublikowała wymowny wpis

Sylwia Wamej
20.01.2020 14:40
Agnieszka Hyży
fot. Piotr Molecki/ East News

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka? Dziennikarka opublikowała nieco wymowny, ale i również tajemniczy post. Fani sugerują ciążę i gratulują.

Agnieszka Hyży zostanie mamą? Gwiazda opublikowała wymowny wpis

Agnieszka Hyży znów będzie mamą?  Dziennikarka opublikowała dwuznaczny post, w którym podkreśliła instagramową nieobecność, ale też zapowiedziała zmiany, które przyniesie 2020 rok. 

"Stuk puk Trochę mnie tu nie było... Wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY?? Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne" - napisała Agnieszka Hyży.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży. Ile mają dzieci?

Fani dopytują o ciążę, jednak część wielbicieli domyśla się, że może chodzić o nowy projekt Agnieszki Hyży, który niedługo ujrzy światło dzienne. Niewykluczone, że już niedługo Agnieszka Hyży zdradzi, o co dokładnie chodzi. Sama zainteresowana jest mamą córeczki Marty ze związku z Mikołajem Witem. Z kolei Grzegorz Hyży jest tatą dwóch synów z małżeństwa z Mają Hyży.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW