Zamknij

Agnieszka Hyży na Flesz Fashion Night 2019. Internauci drwią z wielkiej wiśni na głowie

Judyta Wanicka
04.09.2019 12:12
Agnieszka Hyży
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Agnieszka Hyży zaskoczyła oryginalną ozdobą głowy na imprezie Flesz Fashion Night 2019. Gwiazda Polsatu włożyła opaskę z olbrzymią sztuczną wiśnią. Takiego toczka nie powstydziłyby się nawet arystokratki na wyścigach w Ascot.

Agnieszka Hyży z wielką wiśnią na głowie na Flesz Fashion Night 2019

Agnieszka Hyży to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Do tej pory nie zdarzyło się, by prezenterka Polsatu popełniła modową gafę, a na każdej imprezie, na jakiej się pojawi, zachwyca prezencją i świetnie dobraną kreacją. Nic więc dziwnego, że Agnieszka Hyży została zaproszona na imprezę modową Flesz Fashion Night 2019, podczas której celebryci prezentują stroje znanych polskich projektantów. Tym razem jednak Hyży nie tyle zwracała uwagę kreacją, ile oryginalną ozdobą głowy.

Specjalnie na Flesz Fashion Night 2019 Agnieszka Hyży zaszalała z efektownym dodatkiem. W ten sposób gwiazda urozmaiciła skromną stylizację, jaką była aksamitna czarna sukienka projektu Violi Piekut i sandałki na szpilce. Prezenterka ozdobiła głowę opaską z olbrzymimi sztucznymi wiśniami. Toczek sprawił, że gwiazda wyróżniła się z tłumu celebrytek i trafiła na usta wszystkich. Jednak zachwyty internautów nad ozdobą Agnieszki Hyży są umiarkowane.

No ale z tymi wiśniami to przesadziła. Jak Jolasia z Kiepskich – czytamy komentarze na Instagramie Violi Piekut. 

Wiśnie na głowie... Nie wyszło dobrze, ale jeśli miało być zabawnie i z dystansem do siebie to cel osiągnięty – skomentował ktoś inny.

A wam jak się podobają wielkie wiśnie na głowie prezenterki?

RadioZET.pl/JW