Zamknij

Agnieszka Hyży odpowiada internautom. Zarzucono jej, że jest „wyrodną matką”

Redakcja
19.10.2018 13:06
Agnieszka Hyży odpowiada internautom. Zarzucono jej, że jest „wyrodną matką”
fot. Instagram:@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży w wywiadzie dla bloga Anny Lewandowskiej szczerze opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej po urodzeniu dziecka. Została za to mocno skrytykowana przez internautów, a nawet nazwana wyrodną matką. Jak odpowiedziała na pojawiające się w sieci zarzuty?

Dziennikarka Agnieszka Hyży jest szczęśliwą żoną popularnego wokalisty Grzegorza Hyżego. Jednak jej pięcioletnia córka Marta jest owocem związku z byłym mężem, Mikołajem Witem. Agnieszka została zaproszona na wywiad w ramach cyklu „Wywiadówka” ukazującego się na blogu Anny Lewandowskiej. Hyży szczerze opowiedziała o emocjach związanych z narodzinami córki. Wyznała, że po porodzie nie czuła żadnych emocji w stosunku do dziecka. Wywiad mocno oburzył internautów, którzy w mocnych słowach skomentowali jej wypowiedź. Pojawiały się określenia takie jak „wyrodna matka” czy „celebrytka, która nie powinna mieć dzieci”. Dziennikarka postanowiła opublikować na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym odpowiada na zarzuty.

A. Hyży
fot. Instagram:@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży odpowiada na krytykę

W czwartek, 18 października na profilu Agnieszki Hyży pojawiło się jej zdjęcie u boku męża oraz wpis, który jest mocną odpowiedzią na agresywne komentarze internautów.

„Przeglądam sobie nasze »internety« i zaczynam się coraz bardziej cieszyć z tych nagłówków o »wrednej matce, co nie kocha swojego dziecka«...Dlaczego? Bo zaczęli wypowiadać się specjaliści i eksperci...że to zjawisko normalne, dopuszczalne i bardzo często się zdarza.[...]
Także Mamy Drogie i te »hejtujące« i walczące...wszystkie jedziemy na tym samym wózku”.

Hyży podkreśliła, że otrzymała wiele wiadomości od matek, które po porodzie były w tej samej sytuacji. Stwierdziła również, że rozmowa na tak drażliwe tematy jest potrzebna i zwraca uwagę na uczucia kobiet.

Bo rozpoczęła się w wielu miejscach dyskusja o byciu Mamą...że nie jest tak pięknie, jak na filtrach z Instagrama, że są łzy, że pojawia się depresja, że można pozwolić sobie na kryzysy i zwątpienie”.

Fani dziennikarki gratulowali jej odwagi i sposobu, w jaki zareagowała na falę internetowego hejtu.

RadioZET.pl/MF