Zamknij

Agnieszka Hyży szczerze o poronieniu. Opowiedziała o "utraconych ciążach" [FOTO]

28.07.2020 12:55
Agnieszka Hyży o utraconych ciążach
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Hyży odniosła się do słów Oli Żebrowskiej, która szczerze opowiedziała o poronieniu. Dziennikarka i modelka w emocjonalnym wpisie podjęła temat utraconych ciąż i emocji, jakie się z tym wiążą. Jak przyznała, sama ma za sobą trudne chwile związane ze staraniem się o dziecko.

Agnieszka Hyży to popularna dziennikarka i prezenterka, a także była modelka. W 2005 roku została finalistką Miss Polski i reprezentowała Polskę na konkursie Miss Tourism International w Chinach, jednak swoją karierę postanowiła poświęcić pracy w telewizji. Prowadziła program "Się kręci" na antenie Polsatu, była także gospodynią poświęconego tematom ślubnym kącika w programie "Studio weekend". W marcu 2014 roku rozpoczęła współpracę z "Tańcem z gwiazdami", gdzie realizowała wejścia zza kulis. Dwa lata później została współprowadzącą "Twoja twarz brzmi znajomo". Na swoim koncie ma prowadzenie imprez takich jak "Sopot TOPtrendy Festiwal" i "Polsat SuperHit Festwial".

Prywatnie Agnieszka od 2015 roku jest żoną piosenkarza Grzegorza Hyżego, byłego męża Mai Hyży. Wcześniej związana była z Marcinem Mroczkiem, a z byłego małżeństwa z Mikołajem Witem ma córkę Martę. To właśnie publikując zdjęcie z córeczką, Agnieszka nawiązała w mediach społecznościowych do trudnego tematu starań o zajście w ciążę i ciąż utraconych. Do emocjonalnego wpisu zachęciło ją wyznanie Aleksandry Żebrowskiej. Zdaniem Hyży ten trudny temat nadal nie jest traktowany z należytą uwagą. Agnieszka Hyży pokazała córkę. Marta to już duża dziewczynka

Agnieszka Hyży o utracie ciąży. Mocny post żony Grzegorza Hyżego

Na profilu Agnieszki Hyży na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy ją oglądać podczas radosnej zabawy z córką. Jednak opis fotografii jest o wiele poważniejszy, niż mogłoby się wydawać. Dziennikarka poruszyła w nim trudny temat poronienia i starania się o dziecko, nawiązując do wypowiedzi Oli Żebrowskiej.

- Która to ciąża, który poród?”. Ola Żebrowska miała odwagę poruszyć temat, który dotyczy milionów i przez te same miliony jest unikany jak ognia. Z drugiej strony nie unikamy pytań i dociekań o plany powiększenia rodziny, które wprawiają w zakłopotanie odpytywanego i często powodują ścisk żołądka (...) Nikt nie prowadzi statystyk dotyczących „nieudanych ciąż”, nikt nie liczy, ile jest par, które latami próbują zrealizować swoje marzenie o byciu rodzicem. Znam wszystkie te emocje i wiem, jak często przeżywa się je w samotności. Wiem, jak bywają niewygodne pytania, czasem nawet od najbliższych, a czasem od ludzi, których to kompletnie nie powinno interesować - czytamy w poście Agnieszki.

Hyży zadeklarowała także wsparcie dla wszystkich, którzy starają się o ukochanego potomka.- Mam nadzieję, że niektórym da to do myślenia, a czekającym i starającym się o Dziecko, da wiarę, bo nie jesteście sami! - napisała. Fanki dziennikarki były wzruszone jej słowami. W komentarzach przyznały, że jest to temat trudny i wielu z nich doskonale znany. Wiele internautek podziękowało Agnieszce za odwagę w jego nagłośnieniu.

Agnieszka Hyży pokazała teściową. Zdradziła, jaka jest mama Grzegorza Hyżego