Zamknij

Agnieszka Hyży pochwaliła się relacją z baby shower. Przypadkiem ujawniła płeć dziecka?

21.10.2021 13:36
Agnieszka i Grzegorz Hyży
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Hyży ujawniła na początku roku, że spodziewa się dziecka. Teraz, kiedy jest już w zaawansowanej ciąży, przyszedł czas na modne wśród celebrytek baby shower. Jeden kolor na przyjęciu dominował. Czy tak gwiazda zdradziła płeć dziecka?

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pobrali się w 2015 roku w Rzymie po roku oficjalnej znajomości. Obydwoje mają dzieci z poprzednich związków, ale ich marzeniem było mieć także wspólne potomstwo. Na początku tego roku wyszło na jaw, że dziennikarka Polsatu jest w ciąży. W swoich wypowiedziach ujawniła, jak trudna była do tego droga. Opowiedziała też o poronieniach. Na szczęście ten najtrudniejszy moment jest już za nimi, a prezenterka jest w zaawansowanej ciąży. Teraz przyszedł czas na popularne wśród celebrytek baby shower.

Agnieszka Hyży relacją ze swojego przyjęcia pochwaliła się na Instagramie

Agnieszka Hyży od kiedy tylko pojawiły się informacje o jej ciąży, przekonywała, że nie ma zamiaru ujawniać płci dziecka, ani dzielić się szczegółami, związanymi z porodem. Teraz jednak, kiedy najbliższe jej kobiety zorganizowały jej baby shower, pochwaliła się relacją z tego wydarzenia w sieci. Jak podkreśliła, właśnie ta "tajemnica płci" stała się motywem przewodnim przyjęcia. Ona sama ubrana była na biało, a organizatorki miały ubrać się na niebiesko lub różowo. Hyży zauważyła, że "zwyciężył team różowy", jednak fani prezenterki mogą być rozczarowani, bowiem wcale nie oznacza to, że zdradziła ona informację o płci dziecka. Przekornie pyta: "Ciekawe czy mają dobre przeczucia".

Z posta Hyży wynika, że informacji o płci maleństwa nie ujawnili nawet najbliższym, choć pytania o to pojawiają się niemal codziennie. Co więcej, nawet oni, przyszli rodzice, postanowili, by i dla nich była to niespodzianką.

"Od jakiegoś czasu pytanie, który słyszę praktycznie codziennie, brzmi tak: „chłopiec czy dziewczynka. I uwielbiam to skonfundowanie, gdy odpowiadam „NIESPODZIANKA. Nie wiemy". Jestem więcej niż pewna, że wielu z tych, którzy pytają, średnio mi wierzy, włączając w to także naszych bliskich. Ludzie, my naprawdę NIE WIEMY. To naprawdę takie dziwne, by zostawić, chociaż TO "do końca w tajemnicy"? - pyta Hyży z żartem.

"Ta niewiedza i niespodziankowa aura w tym temacie, musiała stać się motywem przewodnim babskiego spotkania, jakie kilka tygodni temu zorganizowały mi moje przyjaciółki. W tajemnicy spiskowały, część z bliskich mi osób przejechała pół Polski, żebyśmy spędziły razem weekend. W zaufanym i miłym gronie odbyłyśmy, jak to się teraz nazywa modnie „baby shower”. Znają mnie dobrze, więc zrobiły wszystko bez zadęcia, bez napinki, po cichu... Dress code … niebieski i różowy! Wygrał team różowy i ciekawe czy mają dobre przeczucia" - pisze Hyży, a kilka zdjęć można zobaczyć w jej relacji na Instagramie.