Zamknij

Agnieszka Hyży pokazała córkę. Marta to już duża dziewczynka

Sylwia Wamej
04.03.2020 21:03
Agnieszka Hyży
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Hyży pokazała na Instagramie zdjęcie córeczki - Marty. Dziewczynka świętowała niedawno 7. urodziny. Agnieszka Hyży opublikowała z tej okazji wzruszający wpis.

Agnieszka Hyży pokazała córkę. Marta ma już 7 lat

Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcie 7-letniej córeczki - Marty. Dziewczynka niedawno świętowała swoje urodziny. Słynna mama postanowiła w związku z tym opublikować poruszający wpis. Dziennikarka nie może uwierzyć w to, jak szybko płynie czas.

"Nie wiem, kiedy to zleciało... jeszcze przed chwilą była bobasem na rękach, a teraz? Kto ma podobnie? Od kiedy jestem Mamą, wszystko kręci się wokół mojego Dziecka i pewnie to samo powie każdy rodzic. Moja matczyna karuzela kręci się już 7 lat i codziennie zaskakuje mnie czymś nowym. Dużo ze sobą spędzamy czasu, od początku wspólnie i dużo podróżujemy" - napisała Agnieszka Hyży na swoim Instagramie. Gwiazda jest konsekwentna i od początku nie pokazuje twarzy Marty w mediach społecznościowych.

Agnieszka Hyży: Życie prywatne

7-letnia Marta jest owocem związku Agnieszki Hyży z Mikołajem Witem. Para rozwiodła się w 2014 roku. W lipcu 2015 roku dziennikarka Polsatu wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego. Artysta związany był wcześniej z Mają Hyży, z którą ma dwóch synów.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET