Zamknij

Agnieszka Hyży pokazała teściową. "Sporo potrafimy sobie wzajemnie wybaczyć" [FOTO]

09.03.2021 08:35
Agnieszka Hyży
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Agnieszka Hyży pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z teściową. Gwiazda zdradziła, jakie relacje ma z mamą swojego ukochanego - Grzegorza Hyżego.

Agnieszka Hyży kilka dni temu świętowała Dzień Teściowej. Dziennikarka Polsatu pokazała wspólne zdjęcia z mamą Grzegorza Hyżego. Zdradziła też, jakie mają relacje.

- Jak mówi przysłowie „każda synowa ma coś z teściowej”. Dziś Dzień Teściowej, żarcików złośliwych nie będzie, bo po co? Skoro fajna, radosna, życzliwa, wspierająca, nie jest złośliwa i nie jest wścibska, otwarta i z sercem na dłoni. Kto zna, ten wie! Dużo czasu ze sobą spędzamy, dużo rozmawiamy i sporo potrafimy sobie wzajemnie wybaczyć - napisała Hyży.

Zobacz też: Agnieszka Hyży szczerze o poronieniu. Opowiedziała o "utraconych ciążach" [FOTO]

Agnieszka Hyży pokazała teściową. "Sporo potrafimy sobie wzajemnie wybaczyć" [FOTO]

Fotografia z Małgorzatą Woźniak, mamą Grzegorza Hyżego bardzo przypadła do gustu obserwatorom dziennikarki. "Zazdroszczę takiej teściowej", "piękne zdjęcie. Bardzo fajnie razem wyglądacie", "zazdroszczę takiej relacji, pani Agnieszko" - pisali zachwyceni fani. W jednym z komentarzy Hyży zdradziła, że na dobre relacje ze sobą pracują obie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pobrali się 17 lipca 2015 roku w Rzymie. Obydwoje mają dzieci z poprzednich związków: Agnieszka córkę Martę z małżeństwa z Mikołajem Witem, z kolei Grzegorz Hyży jest tatą synów bliźniaków ze związku z Mają Hyży.