Zamknij

Agnieszka Hyży pokazała teściową. Zdradziła, jaka jest mama Grzegorza Hyżego

Sylwia Wamej
05.03.2020 19:25
Agnieszka Hyży
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Agnieszka Hyży z okazji Dnia Teściowej podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem ze swoją teściową. Zdradziła też, jaki ma kontakt z mamą Grzegorza Hyżego.

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z teściową. Zdradziła, jakie mają relacje

Agnieszka Hyży z okazji Dnia Teściowej podzieliła się z fanami zdjęciami ze swoją teściową. Gwiazda opublikowała też szczery wpis, w którym zdradziła, jak wyglądają ich relacje. Dziennikarka Polsatu zaczęła od stereotypowego opisu teściowej.

"DZIEŃ TEŚCIOWEJ, 5 marca. Jak co roku wrzucam zdjęcia z moją Drugą Mamą❤️ 
Pytanie - „a jaka jest Twoja Teściowa?”, zawsze ma taki dziwny podtekst.

"Wredna, nieżyczliwa, podejrzliwa. Wiecznie niezadowolona, obrażona, z fochem i grymasem na twarzy. Krytykująca, złośliwa, wtrącająca się we wszystko. Zaglądająca do garnków, szafek, sprawdzająca i kontrolująca. Swoje dziecko uważająca za ideał, a partnera za winnego i niedoskonałego. Intrygująca, zdystansowana, obojętna. Można tak jeszcze długo .... no i właśnie TAKA NIE JEST MOJA TEŚCIOWA" - podkreśla Agnieszka Hyży.

Gwiazda zdradziła też, że zdarza się jej poróżnić z mamą jej męża. Jednak szybko zapominają o niesnaskach.

"Totalne przeciwieństwo. I choć czasem mamy spięcie, głównie słowne, które trwa dwa zdania i kilka sekund, to już za chwilę wystarczy, że na siebie spojrzymy i jest nam zwyczajnie przykro i wracamy do normalności.
Myślę, że jest tego powód - kochamy tego samego człowieka, który i dla Niej i dla mnie jest najważniejszy. Tyle w temacie. Pozdrowienia dla wszystkich Teściowych" - napisała Agnieszka Hyży.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży: Kiedy się pobrali?

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pobrali się w 2015 roku w Rzymie. Wcześniej dziennikarka Polsatu związana była z Mikołajem Witem, z którym ma córkę - Martę.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET