Zamknij

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z synkiem i mężem. Zdradziła, dlaczego tak długo nie mówiła o ciąży

17.11.2021 13:23
Agnieszka Hyży
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z mężem i synkiem. Prezenterka zdradziła, dlaczego tak długo zwlekała z informacją o ciąży i porodzie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży doczekali się niedawno potomka. To pierwsze wspólne dziecko pary. Gwiazda w najnowszym wpisie opublikowała zdjęcie ukochanego męża i maluszka. Zdradziła, dlaczego tak długo nie dzieliła się z fanami informacją o ciąży i porodzie. Prezenterka jakiś czas temu mówiła, że razem z Grzegorzem Hyżym długo starała się o dziecko, jednak przeszła kilka poronień.

Zobacz też:  Agnieszka Hyży urodziła. Gwiazda pochwaliła się uroczym nagraniem [WIDEO]

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z synkiem i mężem. Zdradziła, dlaczego tak długo nie mówiła o ciąży

"Długo czekaliśmy z podzieleniem się wiadomością o tym, że nasza rodzina się powiększy. Informacja o tym, że mały człowiek jest już na świecie, także dojrzewała w zaciszu domowym. Potrzebowaliśmy tych chwil tylko dla nas, ciesząc się spokojem i ucząc wzajemnie siebie od nowa. Będąc wszyscy razem, z naszymi dziećmi, gdy ochłonęliśmy po pierwszych pięknych wrażeniach, byliśmy gotowi, by podzielić się tymi emocjami"- napisała na Instagramie Agnieszka Hyży.

Gwiazda zdradziła też, że dostała mnóstwo gratulacji oraz słów wsparcia zarówno od swoich bliskich, jak i internautów.

"Bezmiar gratulacji i dobrych życzeń, jakie spływają do nas od kilkunastu dni, jest onieśmielający" - podkreśliła prezenterka.

Prywatnie zarówno Agnieszka Hyży, jak i Grzegorz Hyży są już rodzicami z poprzednich związków. Agnieszka jest mamą córki Marty, z kolei Grzegorz tatą bliźniaków: Wiktora i Aleksandra.

xx